Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
CKU w Łodzi cku w łodzi
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych Nowoczesnych Technologii Województwa Łódzkiego w Łodzi oferuje kształcenie zawodowe dla dorosłych. Szkolenie odbywa się w formie szkolnej lub w formie kursów.[url]https://nowoczesnaszkola.edu.pl/[/url]
Coach Inc coach inc
Coach Inc - Nasza aktywność skupia się na oferowaniu posług, polegających na szeroko rozumianym wsparciu podmiotów w uregulowaniu ich aktywności do wymogów prawa.
Coach Poznań coach poznań - coaching osobisty, coaching relacji, coaching biznesowy, coaching kariery, life coaching
Umów darmową 30-minutową sesję coachingową z zakresu: Coaching Osobisty, Coaching Relacji, Coaching Biznesowy, Coaching Kariery, Life Coaching - Poznań, Warszawa, Online (Skype) Coach Poznań Magdalena Ciesielska
Coaching Balance Joanna Jagielska coaching biznesowy, kariery, sportowy, wizerunku, diet coaching
Jesteśmy firmą szkoleniową o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w pełni profesjonalnie, z nastawieniem na sukces zawodowy i rozwój osobisty naszych klientów.
CoachTrenerka Izabela Janusz coachtrenerka izabela janusz
Coachtrenerka Izabela Janusz. Coach/Trener rozwoju. Oferta profesjonalnej usługi coachingowej i szkoleniowej dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Coaching jako efektywna metoda wspomagająca rozwój i wzrost skuteczności działania.
CODEACADEMY Akademia programowania dla wszystkich akademia programowania dla wszystkich
CodeAcademy to akademia programowania kierowana do osób, które chcą od podstaw nauczyć się programować używając Javy. Dzięki naszej akademii czeka Cię świetlana przyszłość wiodącą duże profity i współpracę z renomowanymi firmami.
CogniMonk Monika Kirol warsztaty dla dzieci
Szukasz miejsca w Warszawie, w którym Twoje dziecko będzie mogło miło spędzić czas? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka. Oferujemy szereg warsztatów i półkolonii, które wspomagają rozwój dzieci.
Collegium Pro Civitas collegium pro civitas
Zróżnicowana propozycja oświatowa uczelni sprawia, że coraz pokaźniejsza liczba osób decyduje się na studia podyplomowe.
Compass Consulting - szkolenia sprzedażowe, biznesowe wsparcie dla firm
Szkolenia - obejmują umiejętności biznesowe i osobiste, forma kształcenia dostosowana indywidualnie do Klienta przy zastosowaniu opracowanych przez nas technik szkoleniowych. Coaching - kompleksowa pomoc w biznesie i życiu osobistym. Zaufaj nam.
Confero konferencje
Zajmujemy się organizacją konferencji. Na naszej stronie Confero.pl szczegółowa baza obiektów konferencyjnych z zastosowaniem 32 kryteriów, m.in. umiejscowienie, ilość i gabaryty sal, możliwości rekreacyjne.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl