Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
CogniMonk Monika Kirol warsztaty dla dzieci
Szukasz miejsca w Warszawie, w którym Twoje dziecko będzie mogło miło spędzić czas? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka. Oferujemy szereg warsztatów i półkolonii, które wspomagają rozwój dzieci.
Collegium Pro Civitas collegium pro civitas
Zróżnicowana propozycja oświatowa uczelni sprawia, że coraz pokaźniejsza liczba osób decyduje się na studia podyplomowe.
Compass Consulting - szkolenia sprzedażowe, biznesowe wsparcie dla firm
Szkolenia - obejmują umiejętności biznesowe i osobiste, forma kształcenia dostosowana indywidualnie do Klienta przy zastosowaniu opracowanych przez nas technik szkoleniowych. Coaching - kompleksowa pomoc w biznesie i życiu osobistym. Zaufaj nam.
Confero konferencje
Zajmujemy się organizacją konferencji. Na naszej stronie Confero.pl szczegółowa baza obiektów konferencyjnych z zastosowaniem 32 kryteriów, m.in. umiejscowienie, ilość i gabaryty sal, możliwości rekreacyjne.
Consultrix szkolenia bhp, usługi ppoż, ocena ryzyka wrocław
Oferujemy szeroki zakres usług oraz szkoleń, między innymi usługi PPOŻ, obsługa BHP czy szkolenia kwalifikacyjne w miejscowości Wrocław.
Cracow Consulting cracow consulting
Cracow Consulting to jednostka consultingowa z wieloletnim stażem, jaka zatrudnia ekspertów pomagających innych biznesmenów w angażowaniu oraz rozliczaniu robotników.
Cross World cross world
szkolenia kadry płace szkolenia z podatków szkolenia z prawa pracy szkolenia z ubezpieczeń społecznych kursy szkolenia kursy i szkolenia szkolenia kursy
CSDD szkolenia BHP csdd instrukcja bezpieczeństwa
DECENTRUM to centrum szkoleniowo doradcze. Profilem działalności DECENTRUM jest doradztwo bhp, dbanie o higienę pracy, ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo produktów spożywczych. Co więcej specjalizuje się w organizowaniu szkoleń bhp dla pracowników.
CSR ANIKAR pierwsza pomoc warszawa csr anikar kursy i szkolenia z pierwszej pomocy
Centrum Szkoleniowo Rehabilitacyjne ANIKAR - kursy i szkolenia z pierwszej pomocy w naszym ośrodku w Warszawie oraz na terenie całej Polski w miejscu wskazanym przez zleceniodawcę.
Czyż – Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Terapii czyż – centrum edukacji, szkoleń i języków obcych, terapii
Czyż – Centrum Edukacji, Szkoleń i Języków Obcych, Centrum Terapii i Rehabilitacji to miejsce dla każdego.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl