Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
Centrum kształcenia PRYMUS - kurs na opiekuna dzieci centrum kształcenia prymus - kurs na opiekuna dzieci w żłobku i klubie dziecięcym
Centrum kształcenia PRYMUS - kurs na opiekuna dzieci w żłobku i klubie dziecięcym. o należy we własnym zakresie udać się na praktyki, które wynosić będą 80 godzin. Po tym, otrzymają Państwo kwalifikacje oraz drogę wolną do podjęcia pracy w żłobku.
Centrum Kształcenia Socrates szkoły dla dorosłych kraków
Szkoły dla dorosłych Centrum Kształcenia Socrates zapraszają do swoich placówek. Fachowa kadra pedagogiczna zapewni Państwu doskonałe przygotowanie do matury. Zapraszamy.
Centrum Malucha AGUGU centrum malucha agugu
Żłobek to pierwsza placówka edukacyjna, do której trafia dziecko. Uczy się organizacji dnia, nawiązuje pierwsze kontakty z rówieśnikami. Gdzie będzie mu dobrze?
Centrum Malucha Gadu-Gadu przedszkole językowe lublin
Przedszkole językowe i logopedyczne w Lublinie, dbające o rozwój językowy dziecka. Tworzymy przyjazne przedszkole dbające o wielostronny rozwój dzieci w atmosferze ciepła i serdeczności. Misją placówki jest troska o rozwój zdolności językowych u dziecka.
Centrum Muzyki nad Rawą - Szkoła muzyczna -szkoła muzyczna katowice
W ofercie Śląskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej znajdą Państwo bogaty program zajęć teoretycznych i praktycznych. Współpracujemy z doświadczonymi muzykami i artystami.
Centrum nauczania języka rosyjskiego język rosyjski warszawa centrum nauczania języka rosyjskiego kursy wakacyjne języka rosyjskiego
Dzięki Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie mogą Państwo szybko nauczyć się operować tym niezwykłym językiem. Szkoła ta jest bowiem organizatorem profesjonalnych kursów specjalistycznych jak i ogólnych.
Centrum Oświatowe Akademos centrum oświatowe akademos
Centrum Oświatowe Akademos to placówka, która została założona w 1990 roku przez Wojciecha Gajewskiego. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie, ale usługi świadczymy na terenie całego kraju i poza jego granicami.
Centrum Ratownictwa Sp. z o.o. centrum ratownictwa
Firma oferująca swoje usługi jako Centrum Ratownictwa specjalizuje się w szkoleniach, których główną tematyką jest kwalifikowana pierwsza pomoc przedmedyczna. Dzięki takim szkoleniom można poszerzyć swój zasób wiedzy i umiejętności praktyczne.
Centrum Szkoleń kursy na wózki widłowe
Centrum Szkoleń to rodzinna firma zajmująca się organizacją kursów na urządzenia transportu bliskiego (wózków widłowych, żurawi, ładowarek teleskopowych czy podestów ruchomych). Posiada filie w Łodzi, Warszawie i Gdańsku.
Centrum Szkoleń Eureka s.c szkolenia
Centrum Szkoleń Eureka zachęca do skorzystania z profesjonalnych szkoleń dla firm, pozwalających na podnoszenie kwalifikacji w wielu obszarach działalności.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl