Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
Centrum Facylitacji Zmiana.pl centrum facylitacji zmiana.pl
Centrum Facylitacji Zmiana.pl - Profesjonalne szkolenia z facylitacji dla początkujących i zaawansowanych.
Centrum Języka Angielskiego KING angielski skype
angielski online,angielski skype,korepetycje angielski,kursy angielski, niemiecki online,niemiecki skype,korepetycje niemiecki,kursy niemiecki
Centrum Językowe MOVA angielski dla dzieci w krakowie
Centrum Językowe MOVA to prywatna placówka edukacyjna dla dzieci mieszcząca się w Krakowie. Szkoła językowa oferuje hiszpański i angielski dla dzieci.
Centrum Językowe Together Michał Suchożebrski dla dzieci
Centrum Językowe Together z placówką w Warszawie, to rodzinna szkoła językowa. Pasją jej twórców jest nauczanie, co przekłada się na jakość oferowanych zajęć.
Centrum kształcenia PRYMUS - kurs na opiekuna dzieci centrum kształcenia prymus - kurs na opiekuna dzieci w żłobku i klubie dziecięcym
Centrum kształcenia PRYMUS - kurs na opiekuna dzieci w żłobku i klubie dziecięcym. o należy we własnym zakresie udać się na praktyki, które wynosić będą 80 godzin. Po tym, otrzymają Państwo kwalifikacje oraz drogę wolną do podjęcia pracy w żłobku.
Centrum Kształcenia Socrates szkoły dla dorosłych kraków
Szkoły dla dorosłych Centrum Kształcenia Socrates zapraszają do swoich placówek. Fachowa kadra pedagogiczna zapewni Państwu doskonałe przygotowanie do matury. Zapraszamy.
Centrum Malucha AGUGU centrum malucha agugu
Żłobek to pierwsza placówka edukacyjna, do której trafia dziecko. Uczy się organizacji dnia, nawiązuje pierwsze kontakty z rówieśnikami. Gdzie będzie mu dobrze?
Centrum Malucha Gadu-Gadu przedszkole językowe lublin
Przedszkole językowe i logopedyczne w Lublinie, dbające o rozwój językowy dziecka. Tworzymy przyjazne przedszkole dbające o wielostronny rozwój dzieci w atmosferze ciepła i serdeczności. Misją placówki jest troska o rozwój zdolności językowych u dziecka.
Centrum Muzyki nad Rawą - Szkoła muzyczna -szkoła muzyczna katowice
W ofercie Śląskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej znajdą Państwo bogaty program zajęć teoretycznych i praktycznych. Współpracujemy z doświadczonymi muzykami i artystami.
Centrum nauczania języka rosyjskiego język rosyjski warszawa centrum nauczania języka rosyjskiego kursy wakacyjne języka rosyjskiego
Dzięki Centrum Nauczania Języka Rosyjskiego w Warszawie mogą Państwo szybko nauczyć się operować tym niezwykłym językiem. Szkoła ta jest bowiem organizatorem profesjonalnych kursów specjalistycznych jak i ogólnych.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl