Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
CEZ CARGO wynajem sal katowice
W oparciu o 20-letnie doświadczenie oferujemy Państwu naszą nową usługę: wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy przyjazne warunki: nowoczesny sprzęt, wynajem w dogodnym trybie, przystępna lokalizacja.
Chatka Puchatka przedszkole niepubliczne piaseczno
Przedszkole niepubliczne Chatka Puchatka Piaseczno. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.
CJO Speakland cjo speakland
Nauka Języków Obcych - język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski Kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych Szkolenia dla firm i instytucji
Coach Inc coach inc
Coach Inc - Nasza aktywność skupia się na oferowaniu posług, polegających na szeroko rozumianym wsparciu podmiotów w uregulowaniu ich aktywności do wymogów prawa.
Coaching Balance Joanna Jagielska coaching biznesowy, kariery, sportowy, wizerunku, diet coaching
Jesteśmy firmą szkoleniową o ugruntowanej pozycji na rynku. Działamy w pełni profesjonalnie, z nastawieniem na sukces zawodowy i rozwój osobisty naszych klientów.
CoachTrenerka Izabela Janusz coachtrenerka izabela janusz
Coachtrenerka Izabela Janusz. Coach/Trener rozwoju. Oferta profesjonalnej usługi coachingowej i szkoleniowej dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw. Coaching jako efektywna metoda wspomagająca rozwój i wzrost skuteczności działania.
CODEACADEMY Akademia programowania dla wszystkich akademia programowania dla wszystkich
CodeAcademy to akademia programowania kierowana do osób, które chcą od podstaw nauczyć się programować używając Javy. Dzięki naszej akademii czeka Cię świetlana przyszłość wiodącą duże profity i współpracę z renomowanymi firmami.
CogniMonk Monika Kirol warsztaty dla dzieci
Szukasz miejsca w Warszawie, w którym Twoje dziecko będzie mogło miło spędzić czas? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego ośrodka. Oferujemy szereg warsztatów i półkolonii, które wspomagają rozwój dzieci.
Collegium Pro Civitas collegium pro civitas
Zróżnicowana propozycja oświatowa uczelni sprawia, że coraz pokaźniejsza liczba osób decyduje się na studia podyplomowe.
Compass Consulting - szkolenia sprzedażowe, biznesowe wsparcie dla firm
Szkolenia - obejmują umiejętności biznesowe i osobiste, forma kształcenia dostosowana indywidualnie do Klienta przy zastosowaniu opracowanych przez nas technik szkoleniowych. Coaching - kompleksowa pomoc w biznesie i życiu osobistym. Zaufaj nam.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl