Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Nauka
British School Marlena Wiktorowicz kursy przygotowujące do matury
Nasza oferta to kursy językowe. Zapraszamy na naukę języka angielskiego, włoskiego, rosyjskiego, francuskiego, niemieckiego. Organizujemy kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania. Nasze grupy liczą sobie od 4 do 7 osób.
BUDDY s.c. centrum nurkowe buddy s.c.
Centrum Nurkowe BUDDY s.c. jest pięciogwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI, posiadającym certyfikat o numerze 32442. Siedziba szkoły nurkowania mieści się w Warszawie. Firma prowadzi kursy nurkowania w Polsce i poza jej granicami.
Business Language Trainings business language trainings
Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm.
CAESAR - Szkoła Języków Obcych język angielski w twoim domu lub w miejscu pracy, byliśmy pierwszą firma w lublinie z usługą dojazdu do domu lub firmy klienta
Szkoła nauki języka angielskiego Caesar oferuje angielski przez Skype i angielski z dojazdem w Lublinie i okolicach – wybierz najlepsze miejsce i termin nauki języka!
Calculatic excel
[b]Calculatic[/b] to jedyne tego typu narzędzie na świecie. Wspiera pracę w programie Microsoft Excel, poprawiając błędne formuły, wstawiając samodzielnie funkcje, prezentując tysiące przykładów na tematy takie jak tabele przestawne, czy wykresy.
CBSG Polska Spółka z o.o. cbsg polska spółka z o.o.
Stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy w branży IT? Wyróżniaj się spośród innych. Zdobądź certyfikat Microsoft! Zobacz ofertę CBSG Polska.
CEDOZ Sp. z o.o. certyfikowane kursy z kodem zawodu
Chciałbyś w najbliższym czasie zwiększyć swe szanse na awans w pracy lub podwyższyć swoją wartość na rynku pracy? W takim wypadku Centrum Doskonalenia Zawodowego CEDOZ będzie idealnym miejscem, które Ci w tym pomoże.
Centrum Edukacji i Biznesu Kinga Nowacka-Kuźmitowicz centrum edukacji i biznesu kinga nowacka-kuźmitowicz
Centrum Edukacji i Biznesu to nowoczesna firma zajmująca się doradztwem i wsparciem rozwoju firm, która na rynku działa od ponad 10 lat.
Centrum Edukacyjne Get Better kursy multimedialne dla dzieci i dorosłych
W naszym Centrum Edukacyjnym GET BETTER celem nadrzędnym i filozofią jest uczenie praktycznego posługiwania się językiem.
Centrum EM-PARTNER centrum em-partner
Korzystając z okazji mamy przyjemność zaprezentować Ci nasz pełen zakres usług BHP na Śląsku i już z tego miejsca pragniemy zachęcić do skorzystania z naszej oferty.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl