Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Restauracje, bary, pizzerie
Ali Baba Produkcja Kebabu ali baba produkcja kebabu
Ali Baba - Producent Kebabu istnieje od 1990 roku. Wprowadziliśmy na rynek produkty, które do dziś wabią fanów dalekowschodniej kuchni.
Avangarda Restauracja konferencje
Restauracja Avangarda charakteryzuje się nie tylko bogatą kartą menu, ale też przede wszystkim ładnym, stylowym i bardzo eleganckim budynkiem pochodzącym ze schyłku XIX i XX wieku. To budynek w stylu neorenesansowym.
BG International Bogumił George coctail bar
W klubie Pictures, znajdującym się w pobliżu Tarchomina i Białołęki, oferujemy naszym klientom bardzo szeroki wybór drinków i alkoholi.
brooklyn.com.pl brooklyn.com.pl
Szybkie i smaczne posiłki oferuje Pizzeria Brooklyn Club w Białymstoku. Zapraszamy wszystkich, także rodziny z dziećmi. Zapewniamy luźną atmosferę i przeszło 30 rodzajów pizzy w dwóch rozmiarach 32 cm oraz 45 cm - Margherita, Queens, James Dean .
Browar Lubicz Sp. z o.o. Sp. k. restauracja browarna w krakowie
Restauracja Browar Lubicz to niezwykłe miejsce w Krakowie, jakie zostało stworzone w budynkach pofabrycznych dawnego krakowskiego browaru z XIX wieku.
Bunny Handroll najlepsze sushi w trójmieście
Bunny Handroll zaprasza na wyśmienite sushi. Uwielbiamy przygotowywać i jeść sushi. Stworzyliśmy street food, bo chcemy się z wami dzielić japońską kuchnią. Znajdziesz nas w Gdańsku, Sopocie i Gdyni.
Capri New pizza
Nasza firma świadczy usługi gastronomiczne. Prowadzimy dwie pizzerie na terenie Krakowa, które znajdziecie na ulicy Chopina i Brodzińskiego. Możesz u nas zamówić pizze nawet późnym wieczorem, ponieważ pracujemy do 23, a w piątki i soboty do 1 w nocy.
Carpe Diem śląska restauracja w mysłowicach.
Carpe diem jest słynną restauracją, która znajduje się w śląskich Mysłowicach. W ofercie znajdziemy nie tylko przepyszne dania kuchni śródziemnomorskiej, ale także będziemy mieli okazję zorganizować wesele, komunię i chrzciny w lokalu.
DaMarco: restauracja włoska damarco: restauracja włoska, pizza neapolitańska, pizzeria trattoria
DaMarco: restauracja włoska, pizza neapolitańska, pizzeria trattoria Mogilska 86, 31-546 Kraków tel: 12 346 23 38 Restauracja oferuje najwyższej jakości potrawy kuchni włoskiej. Dokładna lokalizacja: [url]https://goo.gl/maps/HAYUjZJVf6iG2R2b8[/url]
DIWALKO Burger diwalko burger przeźmierowo
Polecamy Państwu szeroki wachlarz zdrowych i smacznych burgerów. Wykorzystujemy do nich najbardziej wartościowe części wołowiny ras mięsnych od polskich dostawców.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl