Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Honesta honesta
Zimne i ciepłe przekąski, gotowe dania obiadowe oraz zestawy dla większej liczby osób. Profesjonalny catering dla firm na specjalne okazje, wyszukane propozycje dla kluczowych klientów oraz codzienny poczęstunek dla pracowników.
Hoshi Sushi hoshi sushi
Hoshi Sushi zaprasza na najlepsze sushi we Wrocławiu przygotowane z najwyższej jakości świeżych składników.
Hyper pizza
Hyyper Pabianice Pizzeria to renomowana marka i każdy kto spróbował naszego jedzenia na telefon doskonale o tym wie. W naszej ofercie kulinarnej znajdziesz – 38 rodzajów włoskiej pizzy, burgery, kanapki, makarony, shoarma, dania mięsne i wiele innych.
iGrek24 igrek24 - greckie produkty
Nabiał to ważny element w śródziemnomorskiej diecie. Jeśli lubisz kuchnię grecką, poszukaj produktów nabiałowych w sklepie internetowym iGrek.
INDIA KING - Restauracja Indyjska restauracja indyjska
Świadcząca najwyższą jakość swoich usług restauracja India King cieszy się licznymi pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności. Z jej usług skorzystało już wielu zaufanych i zadowolonych klientów.
Jesz Burger & Pizza jesz burger & pizza
Pizza Lublin Jesz Burger to ceniony lokal. To miejsce zasłynęło z kultowych burgerów i wspaniałej pizzy. Jest to chyba najstarsze takie miejsce w Lublinie. Na rynku już przeszło ponad dziesięciu lat. Mają też specjały wegańskie i wegetariańskie.
JNFood jnfood - konserwy w puszkach
Firma JN Food podmiotom z branży spożywczej proponuje możliwość sprzedawania zamkniętych w puszce do jedzenia pod własną marką. Personalizacja mięsa, ryb czy warzyw konserwowanych, to niezwykle popularny dziś sposób na promowanie własnej marki.
Juicy Jar soki w słoikach
Oferujemy gotowe programy oczyszczające dla osób będących na diecie oraz wszystkich, którzy chcą poprawić metabolizm, oczyścić organizm z toksyn i dostarczyć do organizmu wyłącznie potrzebnych składników odżywczych.
klapec.pl klapec.pl
Mistrzowskie lody „śląski kołocz szefa”, „makówki”, różane, lawendowe, o smaku lukrecji to propozycje gliwickiej lodziarni Klapec dla tych, którzy lubią eksperymenty, a jeszcze bardziej lubią lody!
Kogucik catering lublin kogucik catering lublin
Kogucik to firma cateringowa która istnieje już na lubelskim rynku od 25 lat. To firma z tradycjami która wychodzi na przeciw klientom, oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl