Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
iGrek24 igrek24 - greckie produkty
Nabiał to ważny element w śródziemnomorskiej diecie. Jeśli lubisz kuchnię grecką, poszukaj produktów nabiałowych w sklepie internetowym iGrek.
INDIA KING - Restauracja Indyjska restauracja indyjska
Świadcząca najwyższą jakość swoich usług restauracja India King cieszy się licznymi pozytywnymi rekomendacjami na temat swojej działalności. Z jej usług skorzystało już wielu zaufanych i zadowolonych klientów.
Jesz Burger & Pizza jesz burger & pizza
Pizza Lublin Jesz Burger to ceniony lokal. To miejsce zasłynęło z kultowych burgerów i wspaniałej pizzy. Jest to chyba najstarsze takie miejsce w Lublinie. Na rynku już przeszło ponad dziesięciu lat. Mają też specjały wegańskie i wegetariańskie.
JNFood jnfood - konserwy w puszkach
Firma JN Food podmiotom z branży spożywczej proponuje możliwość sprzedawania zamkniętych w puszce do jedzenia pod własną marką. Personalizacja mięsa, ryb czy warzyw konserwowanych, to niezwykle popularny dziś sposób na promowanie własnej marki.
Juicy Jar soki w słoikach
Oferujemy gotowe programy oczyszczające dla osób będących na diecie oraz wszystkich, którzy chcą poprawić metabolizm, oczyścić organizm z toksyn i dostarczyć do organizmu wyłącznie potrzebnych składników odżywczych.
klapec.pl klapec.pl
Mistrzowskie lody „śląski kołocz szefa”, „makówki”, różane, lawendowe, o smaku lukrecji to propozycje gliwickiej lodziarni Klapec dla tych, którzy lubią eksperymenty, a jeszcze bardziej lubią lody!
Kogucik catering lublin kogucik catering lublin
Kogucik to firma cateringowa która istnieje już na lubelskim rynku od 25 lat. To firma z tradycjami która wychodzi na przeciw klientom, oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych
Kogucik Grzegorz Muzykowski catering
Kogucik to firma, która świadczy usługi cateringowe na terenie Lublina od ponad 26 lat. Jesteśmy pierwszym tego typu przedsiębiorstwem lokalnie. Posiadamy zróżnicowane menu, nawet pozycje bezglutenowe, ciekawe zupy, dania wegetariańskie.
Kubuś Jadłodajnia Bar tradycyjne dania kuchni polskiej: przystawki, zupy dania główne wegetariańskie, dania główne mięsne i rybne, sałatki, desery i domowe ciasta
Jadłodajnia „Kubuś” to miejsce gdzie bez trudu zorganizujesz kameralną imprezę okolicznościową do 40 osób, a przy okazji znakomicie nakarmisz swoich gości doskonałymi specjałami kuchni polskiej.
Kult kult - kebab gdańsk
Często będąc na mieście zastanawiamy coś zjeść. Wybór jest trudny, ponieważ oferta gastronomiczna w każdym mieście jest duża i ciągle się zwiększa. Kuchnia włoska, meksykańska, polska?
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl