Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Fitalia Catering Dietetyczny fitalia catering dietetyczny
Fitalia nie od dziś jest znana w województwie śląskim jako czołowy gracz na rynku oferujący catering dietetyczny.
Fitapetit.com.pl fitapetit.com.pl
Jeżeli szukasz pełnowartościowych posiłków o zbilansowanych wartościach odżywczych zajrzyj na fitapetit.com.pl.
FitDiet fitdiet
Zdrowa i doskonale zbilansowana dieta jest niezbędna do prawidłowej pracy całego organizmu. Już dziś warto zmienić dotychczasowe nawyki i rozpocząć przygodę z profesjonalnym cateringiem dietetycznym.
Flint Sp. z o.o. ekspresy do kawy
Flint to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Na co dzień zajmujemy się sprzedażą oraz naprawą ekspresów do kawy, ale również akcesoriów firm takich jak Saeco Vending & Professional, Philips Saeco, Gaggia, Bravilor.
Food Lab Łukasz Warzybok pizza a'la laboranta
Laboratorium Pizzy to punkt gastronomiczny oferujący pizzę oraz inne dania jak makarony i sałatki. Wszystko dowozi pod ustalony z klientem adres. Umożliwia samodzielne tworzenie pizzy, na podstawie doboru oferowanych składników.
Food&More Sp. z o.o. dania kuchni włoskiej
Lubisz włoską kuchnię ale nie masz pojęcia co sobie zamówić oraz czy danie które przyniesie ci kelner będzie odpowiadać twoim oczekiwaniom? W naszej restauracji to klient decyduje o tym co ma ochotę zjeść.
Fura Smaku catering dla firm
Fura Smaku to firma cateringowa w której pracują doświadczone osoby, dzięki którym każda impreza będzie stać pod znakiem wyjątkowo smacznych dań.
Gabar stacja paliw
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług. We Wrockach, na trasie Toruń-Olsztyn prowadzimy stację paliw. U nas zakupią Państwo najwyższej jakości paliwo. Przy stacji znajduje się sklep, bar oraz agencja PKO.
GASTRO CENTER gastro center
Firma cateringowa Gastro Center kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, planujących wesela i inne rodzinne uroczystości, jak i do firm, które aranżują konferencje i spotkania biznesowe.
Gastro Center Dariusz Derela lunche
Gastro Center to profesjonalna, warszawska firma cateringowa. Zajmujemy się m. in. obsługą różnego rodzaju bankietów, konferencji, imprez plenerowych, czy przyjęć prywatnych.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl