Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
DIATTA dieta niskokaloryczna
Dieta bezglutenowa Warszawa jest dostępna w ofercie firmy cateringowej Diatta. Posiłki opracowywane są przez specjalistę żywienia i nie zawierają produktów z zawartością glutenu.
Diet4You S.C. dieta zrównoważona
Korzystając z usług naszej firmy cateringowej wybierają Państwo wygodne rozwiązanie. Specjalizujemy się w dostarczaniu potraw dietetycznych na terenie Warszawy.
Diet4You S.c. Karolina i Tomasz Jankowscy diet4you s.c. karolina i tomasz jankowscy
Wierzymy, że chętnie do nas zajrzysz, ponieważ z radością witamy wszystkich nowych klientów i oferujemy konsultacje dietetyczne.
DIWALKO Burger diwalko burger przeźmierowo
Polecamy Państwu szeroki wachlarz zdrowych i smacznych burgerów. Wykorzystujemy do nich najbardziej wartościowe części wołowiny ras mięsnych od polskich dostawców.
Dobre Źródło dobre źródło
Dostawca wody mineralnej i napojów w szklanych butelkach. Dostarczymy wodę gazowaną i niegazowaną w zdrowych i eleganckich butelkach do domu klienta. Dostawa gratis. Szeroka oferta rodzajów i smaków. Jurajska, Wysowianka, Tymbark, Coca-Cola
Dom restauracyjny Verdi dom restauracyjny
Wszystkich oczekujących profesjonalnej organizacji imprez rodzinnych i firmowych zachęcamy do skorzystania z oferty Sali weselnej Verdi. Przygotowaliśmy doskonałą propozycję, na którą składają się trzy sale, które razem mogą pomieścić w sumie 260 osób.
Don Martinez Restauracje Meksykańskie pizza
W Restauracji Don Martinez stawiamy tylko i wyłącznie na takie jedzenie, które jest naturalne, tradycyjnie wytwarzane, bez jakichkolwiek dodatków.
Dora Astro dastro.pl - profesjonalne urządzenia dla gastronomii
Dastro.pl jest dostawcą profesjonalnych urządzeń dla gastronomii. Duże doświadczenie na rynku pozwoliło nam przygotować ofertę dla grona klientów którzy działają w sektorze usług lub też korzystają z urządzeń dla gastronomii dla potrzeb wewnętrznych.
Eko-Wit. PPHU. Olszewski M. sałatki
Rodzinna firma EKO-WIT z Warszawy zajmuje się już od niemalże pół wieku produkcją i sprzedażą wyśmienitych surówek i sałatek oraz kiszonek.
El Smako kuchnia mexicana & bar.
Kolorowa i aromatyczna kuchnia meksykańska. Świeżość, smak, charakter. Propozycja dla wielbicieli tortilli i smakoszy szukających ciekawych wrażeń kulinarnych. Coraz bardziej ceniony styl slow food połączony z uwielbianym na całym świecie street foodem.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl