Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
www.czarnaowca.com.pl www.czarnaowca.com.pl
Jeżeli szukasz idealnego oraz niepowtarzalnego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją naszej restauracji CZARNA OWCA.
Wypas Burger burgery
Wypas Burger to popularna knajpa w Warszawie, która serwuje przepyszne burgery. W jej ofercie znajduje się między innymi Klasyczny Wypas, Serowy Wypad, Bekonowy Wypas, Mięsny, Piekielny, Kurczak Wypas, Grecki, Meksykański czy Włoski Wypas.
WZH Szczawnica bar
Przedsiębiorstwo Gastronomiczne Zofia Wiercioch ze Szczawnicy jest właścicielem kilku różnych firm. Podstawą naszej oferty jest branża gastronomiczno-rozrywkowa. Prowadzimy restaurację „Pod Kolejką” usytuowaną w samym centrum Szczawnicy.
Zagroda Bamberska hotel i restauracja
Nasza karczma ma swoją lokalizację na ul.Kościelnej 43, 60-534 Poznań. Wyróżniają nas urokliwe tereny usługowe. Zapewniamy miły pobyt i najlepsze menu. Nasze dania mają przepyszny aromat, za niską cenę zjesz wyśmienity posiłek.
Zajazd Dwa Bratanki zajazd dwa bratanki
Serdecznie witamy wszystkie osoby zainteresowane wypoczynkiem w ślicznym oraz gustownym miejscu, jak także te - które pragną by najważniejszy dzień życia, jakim jest wesele odbył się w ponadprzeciętnych okolicznościach
ZielonoMi Catering zielonomi catering
Nasza firma Zielono Mi to wyjątkowe miejsce, dzięki któremu każda zainteresowana osoba może liczyć na catering dietetyczny Gdańsk.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl