Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Szybko i Smacznie szybko i smacznie
Usługi cateringowe na najwyższym poziomie znajdziesz właśnie w naszej firmie. Oferujemy pełną obsługę małych i dużych przyjęć, bankietów, wesel i wielu innych wydarzeń.
Świat Whisky świat whisky
Świat Whisky to nie lada gratka dla wszystkich koneserów tego trunku. Wie o tym doskonale grupka pasjonatów, która postanowiła stworzyć ten wyjątkowy punkt na mapie Poznania.
Tch CarBar - Catering, Organizacja Imprez tch carbar - catering, organizacja imprez
Pragniesz nieszablonowej oprawy eventu czy imprezy okolicznościowej? Dzięki naszym kultowym samochodom do zadań specjalnych, Twoja impreza pozostanie na długo w pamięci zaproszonych gości.
Team Catering K2 team catering k2
Firma Team Catering K2 znajduje się w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29. Swoim klientom oferują pyszne posiłki na różnego rodzaju uroczystości, bankiety lub szkolenia.
TWISTER SP. Z O. O. twister sp. z o. o. organizacja imprez
Bank Millenium, McDonalds, Egurrola Dance Studio - to zaledwie kilku z szerokiego grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług firmy cateringowej Twister.
U ZIYADA Restauracja i Kawiarnia restauracja
Interesujące menu Restauracji i Kawiarni U ZIYADA zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Proponujemy dania polskie, europejskie oraz ciekawostkę w postaci kilku kurdyjskich przysmaków.
usługi cateringowe Częstochowa - Kulinaria Catering Cichoccy usługi cateringowe częstochowa - kulinaria catering cichoccy
Kulinaria Catering Cichoccy - nie jesteśmy tylko zwykła firma cateringowa - to rodzinna działalność budowana przez profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej.
Usługi cateringowe w warszawie usługi cateringowe w warszawie
Royal Catering ecateringwarszawa.pl to znakomity catering dla wymagających klientów.Firma posiada ogromne wiedzę praktyczną w obsłudze imprez w Warszawie,dokąd znajduje się jej oddział.
VaBank pizzeria vabank w bielsku-białej- najważniejszy jest smak
Pizzeria.pub , catering usługi gastronomiczne dla każdego. zadzwoń 33 811 55 33 lub odwież nas na www.vabank-pizza.pl
Villa Torini kuchnia śródziemnomorska
Restauracja Villa Torini to miejsce w Łomiankach, które powstało z miłości do Włoch i tamtejszej kuchni. Widać to nie tylko w naszym jadłospisie, ale również atmosferze, która panuje w naszej restauracji.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl