Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Love Pierogove - Pierogarnia Pruszcz Gdański pierogarnia pruszcz gdański
Pierogi ulepione z miłością, nadziane smakami z dzieciństwa i pachnące od samego wejścia znajdziesz w pierogarni Love Pierogove w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Polskich Kolejarzy 7.
Macro Bios Bar macro bios bar
Catering zdrowej żywności? Macro Bios Bar umożliwi Ci dobrze zbilansowaną, bazującą na ekologicznych elementach dietę dopasowaną do Twoich osobistych potrzeb. Obok menu standardowego, proponujemy także menu bez glutenu, wegetariańskie bądź wegańskie.
Mar-Wit Catering Sp. z.o.o catering
Firma MAR-WIT zajmuje się kompleksową oprawą gastronomiczną imprez firmowych oraz przyjęć prywatnych. Prowadzimy firmowe stołówki i restauracje czy stołówki szkolne.
Masterlife Solutions Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością masterlife solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Masterlife Solutions spółka z o.o. Dietly to dobre dania. Gotujemy według receptur dietetyków, oferujemy pyszne dania, nie bierzemy dużych pieniędzy, lecz doceniamy jakość.
Matsuri Sushi sushi warszawa
Gdzie kupić sushi w Babicach Starych? Od Matsuri Sushi. Jesteśmy firmą cateringową specjalizującą się w sushi oraz ogólnie w kuchni japońskiej. U nas zamówisz sushi do Babic Starych oraz wielu dzielnic Warszawy i okolic.
Max Rent wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego
Firma MAX-RENT z Warszawy zajmuje się wypożyczaniem sprzętu gastronomicznego, który dostarczamy bezpośrednio do klienta. Oferujemy kompletne wyposażenie potrzebne na różnego typu imprezach.
Mazowszak Catering mazowszak catering
Mazowszak Catering Warszawa to najlepsza firma cateringowa - realizujemy cateringi dla firm oraz instytucji.
Mazowszak Catering catering
Profilem działalności firmy Mazowszak jest świadczenie usług cateringowych na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.
MIZUMI Sushi najlepsze sushi w warszawie
Mizumi Sushi to propozycja nie tylko dla miłośników dalekowschodniego jedzenia. Zachęcamy do odwiedzin również tych, którzy lubią dania lekkie i dietetyczne, oraz przyrządzone z wyłącznie świeżych składników.
MK Events Sp. z o.o. catering
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami cateringowymi - Warszawa i okolice, to bardzo dobrze się składa, bo Profesjonalny Catering to najwyższa jakość.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl