Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Mar-Wit Catering Sp. z.o.o catering
Firma MAR-WIT zajmuje się kompleksową oprawą gastronomiczną imprez firmowych oraz przyjęć prywatnych. Prowadzimy firmowe stołówki i restauracje czy stołówki szkolne.
Masterlife Solutions Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością masterlife solutions spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Masterlife Solutions spółka z o.o. Dietly to dobre dania. Gotujemy według receptur dietetyków, oferujemy pyszne dania, nie bierzemy dużych pieniędzy, lecz doceniamy jakość.
Matsuri Sushi sushi warszawa
Gdzie kupić sushi w Babicach Starych? Od Matsuri Sushi. Jesteśmy firmą cateringową specjalizującą się w sushi oraz ogólnie w kuchni japońskiej. U nas zamówisz sushi do Babic Starych oraz wielu dzielnic Warszawy i okolic.
Max Rent wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego
Firma MAX-RENT z Warszawy zajmuje się wypożyczaniem sprzętu gastronomicznego, który dostarczamy bezpośrednio do klienta. Oferujemy kompletne wyposażenie potrzebne na różnego typu imprezach.
Mazowszak Catering mazowszak catering
Mazowszak Catering Warszawa to najlepsza firma cateringowa - realizujemy cateringi dla firm oraz instytucji.
Mazowszak Catering catering
Profilem działalności firmy Mazowszak jest świadczenie usług cateringowych na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.
MIZUMI Sushi najlepsze sushi w warszawie
Mizumi Sushi to propozycja nie tylko dla miłośników dalekowschodniego jedzenia. Zachęcamy do odwiedzin również tych, którzy lubią dania lekkie i dietetyczne, oraz przyrządzone z wyłącznie świeżych składników.
MK Events Sp. z o.o. catering
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługami cateringowymi - Warszawa i okolice, to bardzo dobrze się składa, bo Profesjonalny Catering to najwyższa jakość.
Molly Malones Irish Pub Sp. z o.o. pub irlandzki - warszawa stare miasto
Molly Malone's to pub w irlandzkim klimacie. Działamy na co dzień w Warszawie. Mamy piwa klasyczne, mocne alkohole, irlandzki browar wysokiej jakości.
Moodro Restaurant bistro & cafe
Moodro to cenione miejsce w Katowicach, które jest zarówno restauracją jak i bistro. Na miejscu można spróbować wielu dań regionalnych w nowej formie jak i również zagranicznych przysmaków. W moodro Restaurant można liczyć również na catering.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl