Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Żywność i używki
Juicy Jar soki w słoikach
Oferujemy gotowe programy oczyszczające dla osób będących na diecie oraz wszystkich, którzy chcą poprawić metabolizm, oczyścić organizm z toksyn i dostarczyć do organizmu wyłącznie potrzebnych składników odżywczych.
KING KONG SC restauracja łódź
Działamy na terenie Łodzi, gdzie w naszej restauracji King Kong jesteśmy w stanie zapewnić tajskie jedzenie, które przygotowywane są przez zespół doświadczonych kucharzy.
klapec.pl klapec.pl
Mistrzowskie lody „śląski kołocz szefa”, „makówki”, różane, lawendowe, o smaku lukrecji to propozycje gliwickiej lodziarni Klapec dla tych, którzy lubią eksperymenty, a jeszcze bardziej lubią lody!
Kogucik catering lublin kogucik catering lublin
Kogucik to firma cateringowa która istnieje już na lubelskim rynku od 25 lat. To firma z tradycjami która wychodzi na przeciw klientom, oferuje szeroki zakres usług gastronomicznych
Kogucik Grzegorz Muzykowski catering
Kogucik to firma, która świadczy usługi cateringowe na terenie Lublina od ponad 26 lat. Jesteśmy pierwszym tego typu przedsiębiorstwem lokalnie. Posiadamy zróżnicowane menu, nawet pozycje bezglutenowe, ciekawe zupy, dania wegetariańskie.
Kubuś Jadłodajnia Bar tradycyjne dania kuchni polskiej: przystawki, zupy dania główne wegetariańskie, dania główne mięsne i rybne, sałatki, desery i domowe ciasta
Jadłodajnia „Kubuś” to miejsce gdzie bez trudu zorganizujesz kameralną imprezę okolicznościową do 40 osób, a przy okazji znakomicie nakarmisz swoich gości doskonałymi specjałami kuchni polskiej.
Kult kult - kebab gdańsk
Często będąc na mieście zastanawiamy coś zjeść. Wybór jest trudny, ponieważ oferta gastronomiczna w każdym mieście jest duża i ciągle się zwiększa. Kuchnia włoska, meksykańska, polska?
Lastrada Catering catering weselny
LaStrada Catering zapewnia profesjonalne usługi cateringowe. W firmowej ofercie występuje w szczególności: obsługa cateringowa, dostawa jedzenia oraz wypożyczalnia sprzętu cateringowego.
lezzet.waw.pl restauracja arabska
Jeśli chcesz spróbować nowych potraw i interesujesz się turecką kulturą, musisz odwiedzić nasz dom, który zbudowaliśmy specjalnie dla Ciebie!
Lodziarnia Italiana lodziarnia italiana
Chcesz zaopatrywać się hurtowo w różne cukiernicze wyroby u jednego producenta? Sprawdź ofertę firmy Italiana (www.italiana.com.pl).
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl