Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Wyposażenie ogrodów
JUKO green design juko green design
Mech dekoracyjny w łazience i to obok sporej, nowocześnie wyglądającej kabiny prysznicowej. Zapraszamy!
JUMAT jumat
Firma JUMAT jest producentem małej architektury miejskiej. Jakość, funkcjonalność, trwałość, estetyka a zarazem przystępna cena to cechy, które charakteryzują nasze wyroby.
JWR Robert Wojciechowski jwr robert wojciechowski
Firma JWR zajmuje się produkcją koszy ogrodowych i plażowych. Są one nieodłącznym elementem wszelkich krajobrazów nadmorskich plaż. Oferta koszów idzie w zgodzie z panującymi trendami oferując szereg dostępnych wzorów.
KOWA PHP kowa php
PHP KOWA od 2000 roku, zajmuje się produkcją opatentowanego wyrobu - jakim są świece ogrodowe. Do tej pory dominowała sprzedaż wyrobu na export do Niemiec i Holandii. Od roku 2004 firma produkuje wyroby na rynek Polski.
Kut-met kut-met
W naszej ofercie znajdą Państwo stalowe elementy kute w szerokiej gamie wzorów i rozmiarów. Jesteśmy firmą oferujące elementy kute do bram, ogrodzien czy też balustrad.
kute-ogrodzenia kute-ogrodzenia
Zajmujemy się wyrobem kutych elementów do budowy bram, ogrodzeń kutych i tralek balustradowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także gotowe przęsła i inne elementy kute.
Kwiaciarnia Ania kwiaciarnia ania
Mamy duże doświadczenie w przygotowywaniu bukietów ślubnych, wiązanek okolicznościowych, a także innych kompozycji kwiatowych, do których przystępujemy z należytą starannością oraz dbałością o wszelkie szczegóły.
Lakate lakate
Produkcja oraz montaż różnego rodzaju ogrodzeń systemowych. Specjalizujemy się produkcji ogrodzeń aluminiowych.
Lemar lemar - tunele ogrodowe
Tunele ogrodnicze to podstawowy rodzaj artykułów proponowanych przez sklep Lemar. Jesteśmy jednostką, jaka funkcjonuje na terenie całego kraju. Proponujemy efektywność, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wszechstronną obsługę.
LEPSOD baseny ze stai nierdzewnej
Firma Lepsod zajmuje się produkcją basenów ze stali nierdzewnej. Metoda wykonawcza stosowana w naszym przedsiębiorstwie należy do wiodących na rynku. Przy realizacji zamówień używamy wyłącznie stali nierdzewnej wysokogatunkowej.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl