Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Zdrowie i uroda
Rehabilitacja domowa Białystok rehabilitacja w domu białystok rehabilitacja domowa białystok
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi ,a także z pacjentami po urazach ortopedycznych. Pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Białymstoku na oddziale rehabilitacji neurologicznej.
Rehabilitacja Galen rehabilitacja galen
Rehabilitacja Galen oferuje szeroką ofertę profesjonalnych zabiegów rehabilitacyjnych. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.
Rehabilitacja Konstancin Sp. z o. o. rehabilitacja konstancin sp. z o. o.
Leonardi Medici Clinic to specjalistyczny ośrodek medyczny specjalizujący się schorzeniami narządu ruchu, kardiologicznymi oraz neurologicznymi.
Rehabilitacja Lecznicza Arena Zdrowia konsultacje ortopedyczne
Specjalizujemy się w naszym gabinecie medycznym realizowaniem między innymi usług medycznych związanych z ortopedią, gdzie zapewniamy leczenie zabiegowe.
Rehabilitacja Marti Med rehabilitacja-hipoterapia-fizykoterapia-kinezyterapia-z-martimed
Gabinet rehabilitacj funkcjonalej Marti Med oferuje zabiegi kinezyterpaii i fizykoterapii, w tym oparte na metodzie PNF. Jeśli w do terapii wymagana jest hipoterapia to instnieje możliosć jej ogranizacji dzięki wspólpracującym firmom.
Rehabilitacja Żory rehabilitacja żory
Naszą misją jest leczenie fizjoterapeutyczne przedewszystkim dysfunkcji narządu ruchu. Postawimy Cię na nogi.
REHAMED-CENTER klinika rehamed-center sp. z o.o
Przedsiębiorstwo Rehamed-Center to ośrodek medyczny, który specjalizuje się w dziedzinie prowadzenia zaawansowanych procesów rehabilitacyjnych u osób z udarami, schorzeniami neurologicznymi, chorobami typu stwardnienie rozsiane, kłopotami z chodem.
rehavitalsiolkowice.pl rehavitalsiolkowice.pl
Masz ochotę na odprężającą kąpiel w mleku, hydroterapię lub kąpiel w piwie, a może masaż relaksacyjny? Zapraszamy do RehaVital SPA w Starych Siołkowicach pod Opolem. W naszym SPA dostępne są zabiegi kosmetyczne i bogata oferta zabiegów pielęgnacyjnych.
Relax-Med Sp. z o. o. relax-med sp. z o. o.
Jeśli chcielibyście nieco polepszyć zarówno swoje zdrowie fizyczne jak i psychiczne to fachowa fizjoterapia niewątpliwie pomoże Państwu osiągnąć właśnie ten cel.
RelaxHouse komfortowy pobyt w spa
Większe ośrodki takie jak RelaxHouse oprócz standardowych sal SPA proponują również saunę, jak również i możliwość korzystania z basenu. Warto na miejscu korzystać z całego pakietu, który zagwarantuje ogromny komfort i doskonałe efekty.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl