Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Zdrowie i uroda
La Lumiere la lumiere
Salon kosmetyczny La Lumiere istnieje na terenie Poznania od 2007 roku. Naszą ofertę adresujemy do wszystkich Państwa, którzy pragną poczuć się wyśmienicie we własnej skórze. Nasza wyszkolona kadra pracownicza zadba o najwyższą jakość usług.
La Marqueuse profesjonalna pomoc w zakresie napraw biżuterii z metali szlachetnych: odnowienia, gruntownej renowacji i rekonstrukcji; zmiany rozmiaru, rodowania, oprawy kamieni; bezpłatnego przeglądu
La Marqueuse to sklep internetowy stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie piękno biżuterii oraz dodatków takich, jak buty i torebki.
La Mirage Aleksandra Marek kosmetyka twarzy
Ze swoją ofertą salon kosmetyczny La Mirage mieszczący się przy ulicy Kościuszki 58 w Rybniku w pierwszej kolejności wychodzi do kobiet, którym zależy na w pełni profesjonalnych zabiegach poprawiających ich wygląd.
La Vie - Ortopeda, Dietetyk, Gastolog Poznań la vie - ortopeda, dietetyk, gastolog poznań
Centrum Zdrowia La Vie to układ ekspertów z zakresu wielu infekcji oraz specjalizacji takich jak: dietetyk, gastrolog, kardiolog, ortopeda, pediatra, fizjoterapeuta, gastroenterolog. Własne usługi medyczne świadcznymy w Poznaniu.
Labmed Laboratorium Medyczne alergologia
Wysokiej jakości usługi laboratoryjne oferuje Państwu prywatne laboratorium medyczne LABMED z siedzibą w Andrychowie. Oprócz wykonywania badań w naszej placówce przy ulicy Krakowskiej oferujemy możliwość pobrania próbek do badań w domu.
LABmedical labmedical
Znana Pracownia Analityczna LABmedical usytuowana w Pile wykonuje szeroką ofertę badań analitycznych z zakresu immunochemii, genetyki, jak również biochemii. Nasz wszechstronny zakres usług zawiera np. fosfatazę alkaliczną czy badanie dla mężczyzn.
Laboratorium Badania Wody Ekolabos sp. z o.o. badanie wody
Oferujemy badania wody z wodociągów oraz studni. Nasze Niezależne Laboratorium Badania Wody posiada akredytację Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Wykonujemy badania pełne, które obejmują m.in.
Laboratorium badań genetycznych Genomio laboratorium badań genetycznych genomio
Genomio to strona Laboratorium Diagnostyki Molekularnej Genmed, która oferuje badania DNA. Oferujemy na 99.99% pewne testy DNA na ustalenie ojcostwa, a także badania kryminalistyczne na potrzeby publicznych organów bezpieczeństwa.
Laboratorium Eskulap Sieradz laboratorium eskulap sieradz
Dzięki aparaturze sprawdzonych firm oraz praktyce naszych pracowników proponujemy fachową i błyskawiczną obsługę pacjentów w laboratorium należącym do Publicznej Przychodni Eskulap Sp. z o.o. w Sieradzu.
Laboratorium Farmaceutyczno - Kosmetyczne FEMI laboratorium farmaceutyczno - kosmetyczne femi
Jeśli pragniesz skóry pełnej blasku i chcesz otoczyć ją najlepszą opieką — kosmetyki ekologiczne FEMI są dla ciebie.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl