Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Urządzenia dla budownictwa
LUBTRANS Wynajem Maszyn Budowlanych lubtrans wynajem maszyn budowlanych
Już dzisiaj zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy Lubtrans! Serdecznie zapraszamy.
Lucastech lucastech
Jesteśmy jedną z cenionym firm inżynieryjnych w Polsce. Na co dzień zatrudniamy u siebie zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swym zawodzie.
MARKOP Marek Patelczyk markop marek patelczyk
Wytaczanie otworów u klienta jest naszą flagową propozycją i właśnie z tego słyniemy. Niewiele firm oferuje takie świadczenia, co czyni nas jeszcze bardziej unikalnymi. Celem całej naszej działalności jest głównie satysfakcja naszych klientów.
MF Trade mf trade
MF Trade działa na rynku od lat 80. Mieści się w Wasilkowie, blisko Białegostoku Jako rzetelny sprzedawca wkładów kominkowych posiada specjalistyczne zaplecze technologiczne. Usługi kieruje do zakładów przemysłowych, restauracji oraz osób prywatnych.
MIRA – Marian Majerczyk mira – marian majerczyk
MIRA Marian Majerczyk jest firmą działającą na terenie województwa małopolskiego świadczącą usługi budowlane.
Osuszacze-Wynajem osuszacze wynajem
Nasza firma prowadzi wynajem profesjonalnego sprzętu do osuszania obiektów budowlanych, agregatów prądotwórczych, nagrzewnic elektrycznych. W naszej ofercie znajduje się również usługa Osuszania i usuwania wilgoci w archiwach,
PHE APV phe apv
Firma PHE Technika Cieplna funkcjonuje od 2003 roku i oferuje urządzenia służące do wymiany ciepła w szerokiej dziedzinie zastosowań.
podnosnikwroclaw.pl skymat
Potrzebna pomoc przy pracach wysokościowych? Sprawdź ofertę Skymat! Szeroki wybór, korzystne ceny i renomowane marki! Wynajmij zwyżkę już dziś!
Poldiam frezy diamentowe
Firma POLDIAM zajmuje się produkcją i dystrybucją segmentów diamentowych oraz narzędzi. W branży jesteśmy obecni już od 1992 roku.
PROGRES progres
Pompy zatapialne pompy odwodnieniowe pompy do ścieków pompy głębinowe pompy hydroforowe. Najszersza oferta pomp w regionie Hydro-Vaccum, LFP, Grundfos, Nocchi, Tuthil, Belardi, Omnigena, Espa, Aquasystem, Elbi, Flotec, Afec, Tsurumi, Piusi, SFA Tellarini
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl