Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Pośrednictwo
Grafton grafton
Grafton Recruitment to czołowa firma działająca na rynku pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego. W zakresie kompetencji firmy Grafton leży pozyskiwanie z rynku pracy wykwalifikowanej kadry pracowniczej.
GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. grupa most wanted! sp. z o.o.
Firma "Most Wanted" to bezsprzeczny lider w obszarze doradztwa personalnego. Selekcja aplikacji, wsparcie procesów selekcyjnych Warszawa, szkolenie ochrona danych osobowych Warszawa - takie frazy wystarczy wpisać w wyszukiwarkę, aby nas odnaleźć
gvardia.org.pl gvardia.org.pl
Przedsiębiorstwo GVARDIA zatrudnia doświadczonych oraz wykwalifikowanych rekruterów i menedżerów, którzy szybko i sprawnie wyszukają pracownika bądź grupę pracowników spełniających wszystkie kryteria zleceniodawcy.
HIPOTEKA BROKERS Sp. z o.o. hipoteka brokers sp. z o.o.
HIPOTEKA Brokers to firma z siedzibą w Poznaniu, zajmująca się pośredniczeniem na rynku kredytów.Swoją ofertę kieruje zarówno do klienta biznesowego, jak i do osób fizycznych.
Intensive Group Sp. z o.o. agencja pracy tymczasowej
Podejmujemy się rekrutacji pracowników na różnorodne stanowiska w firmach krajowych i zagranicznych. Obsługujemy również rozliczenia nowej kadry, czuwamy nad kwestiami księgowymi.
IPM KREDYTY i Leasingi ipm kredyty i leasingi
Potrzebujesz pilnego wsparcia finansowego? Pragniesz rozwinąć swoją firmę i potrzebujesz dodatkowych środków?
IPT Call Center tli
Firma IPT oferuje usługi telemarketingowe na terenie całej Polski. Call Center posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży.
Izntrade importer z chin, bezpieczny import
Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą importu z Azji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Job Center Poland Premium Sp. z o.o. job center poland premium sp. z o.o.
Wynajem pracowników na określony czas jest skutecznym rozwiązaniem dla firmy, która charakteryzuje się sezonowością, np. rolnictwo, a usługa ta jest również konieczna, gdy stali pracownicy wyjeżdżają na urlop lub udają się na zwolnienie chorobowe.
JobBaloon.com jobbaloon.com
Z rokiem 2013 przyszła pionierska wyszukiwarka propozycjiwakatów - JOBBALOON.COM, która jako jedna z niewielu w Europie stała się agregatorem wakatów. JOBBALOON - ta przewrotna nazwa, odnosi się do balonika, w tym przypadku balona wakatów.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl