Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
www.swiatlabiryntow.pl www.swiatlabiryntow.pl labirynt w kukurydzy gdańsk
Świat Labiryntów Bliziny to nietypowa oferta rozrywki, którą stworzono z myślą o każdej grupie wiekowej - od dzieci po seniorów. Jesteśmy jedynym w Polsce parkiem prawdziwych labiryntów
Wybuchowe urodziny wybuchowe urodziny - organizacja urodzin dla dzieci
Nasza firma zajmuje się organizacją urodzin, przyjęć, imprez dla dzieci. Organizujemy również animacje dla dzieci podczas wesel, komunii, chrzcin itp.
Wynajem Namiotów Luxury Tent wynajem namiotów imprezowych
Luxury Tent to profesjonalna wypożyczalnia namiotów. Dostarczamy namioty bankietowe, weselne, imprezowe z dodatkowym wyposażeniem. Zapewniamy nagrzewnice, dopasowanie parkietu pod potrzeby gości, dekoracje światłem, eleganckie stoły oraz krzesła.
Wynajem telebimów wynajem telebimów
Staramy się ciągle doskonalić świadczone usługi tak, aby Nasz zleceniodawca dotarł możliwie najefektywniej do swojego odbiorcy.
Wypożyczalnia Kamperów Sunday Travel wypożyczalnia kamperów sunday travel
Kampery Rzeszów to miejsce, gdzie każdy ma możliwość wynajęcia komfortowego kampera. Jeżeli pragniesz mieć udany wyjazd, to już dziś skontaktuj się z firmą i wynajmij kamper!
X action x action
Dotąd nigdy nie uczestniczyłeś w żadnej imprezie tematycznej, ale uważasz, że to znakomita zabawa dla wszystkich?
Zajazd Biesiada wesela
Zajazd Biesiada to restauracja, bar, a także profesjonalna baza noclegowa o standardzie hotelowym. Organizujemy komfortowe przyjęcia rodzinne z pełnym wyżywieniem. Obsługujemy wesela na 150, czy 250 osób w dwóch salach.
Zajazd Magda Usługi Gastronomiczne Magdalena Rundzia restauracja
Nasz Zajazd Magda znajduje się nieopodal Oświęcimia. Nasz główny budynek to sala barowa oraz dwie klimatyzowane sale bankietowe na 120 miejsc. Wnętrza naszych sal bankietowych utrzymane są w nowoczesnym wzornictwie.
Zajazd Mat organizacja wesel, noclegi
Zajazd Mat zaprasza! Specjalizujemy się w organizowaniu wesel i imprez okolicznościowych. Oferujemy także miejsca noclegowe
Zajazd Złota Iglica zajazd złota iglica
Złota Iglica posiada w swoich usługach pokoje noclegowe w różnych aranżacjach wnętrz i atrakcyjnych cenach. Oferujemy pokoje jedno i dwu osobowe z możliwością dostawki w cichej okolicy otoczonej zielenią.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl