Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
restauracjesultan.pl Restauracja i Catering restauracjesultan.pl restauracja i catering
W Pszczynie w województwie śląskim mieści się siedziba restauracji Sułtan. Proponuje ona pełen wybór dań tradycyjnej kuchni polskiej, które przyrządzane są według tradycyjnych receptur.
Revolution Bar barman na imprezę
Jesteśmy doświadczoną ekipą barmanów, organizująca koktajl bary na imprezach. W naszym barze nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy z gości znajdzie coś dla siebie i poczuje smak emocji.
RICH Art PAWEŁ MAKOWSKI escape room
Jeżeli uwielbiasz gry typu Escape The Room, koniecznie musisz poznać Show Escape. Jest to gra scenariuszowa, umożliwiająca rozwiązywanie ciekawych zagadek. Na www.showescape.
Ritual Cocktail Club klub muzyczny
Klub czynny codziennie od 22. Wieczorem zapraszamy na coctail bar, z kolei nocną porą gwarantujemy best party in warsaw. U nas naprawdę toczy się nightlife warsaw.
River Sp. z o.o. river sp. z o.o.
Współpraca z naszą firmą w zakresie urozmaicania swojej imprezy to bardzo dobry pomysł. Mamy świetną fotobudkę, która pozwoli gościom dobrze się bawić.
Robert Gajda - Balony z helem na wesele robert gajda - balony z helem na wesele
Balony z helem świadczymy kompleksowe usługi balonowe takie jak napełnianie balonów helem lub powietrzem, dekoracje balonowe na przyjęcie bądź też przystrajanie sal weselnych.
robotyispolka.pl wynajem atrakcji
Firma Roboty i Spółka organizuje różnego rodzaju pikniki naukowe, wystawy edukacyjne, a także inne wydarzenia, podczas których uczestnicy mogą świetnie się bawić i przy okazji zdobywać wiedzę.
Rock Discipline lekcje gry na gitarze
Jesteśmy nowoczesną szkołą muzyczną, która uczy gry na instrumentach w oparciu o muzykę rockową. Oferujemy najlepsze w Lublinie lekcje gry na gitarze. Można się u nas nauczyć gry na wszelkich rodzajach gitar oraz na innych instrumentach.
Romet romet
ARKUS & ROMET Group współtworzy historię branży rowerowej oraz motoryzacyjnej w Polsce. Kooperujemy z najlepszej rangi wytwórcami osprzętu rowerowego, których technologiczne innowacje skutecznie wprowadzamy w projektowane przez nas produkty. Zapraszamy.
Rotunda Ewa Mucha sala weselna
Klimatyczne wnętrza z aniołami na ścianach. Wysoki sufit nad parkietem, w kształcie koła. Położenie w cichej okolicy ok. 1 km. do centrum Zawiercia. Bardzo ładny ogród z miejscem na ognisko i grilla z drewnianym zadaszeniem.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl