Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
Ritual Cocktail Club klub muzyczny
Klub czynny codziennie od 22. Wieczorem zapraszamy na coctail bar, z kolei nocną porą gwarantujemy best party in warsaw. U nas naprawdę toczy się nightlife warsaw.
River Sp. z o.o. river sp. z o.o.
Współpraca z naszą firmą w zakresie urozmaicania swojej imprezy to bardzo dobry pomysł. Mamy świetną fotobudkę, która pozwoli gościom dobrze się bawić.
Robert Gajda - Balony z helem na wesele robert gajda - balony z helem na wesele
Balony z helem świadczymy kompleksowe usługi balonowe takie jak napełnianie balonów helem lub powietrzem, dekoracje balonowe na przyjęcie bądź też przystrajanie sal weselnych.
robotyispolka.pl wynajem atrakcji
Firma Roboty i Spółka organizuje różnego rodzaju pikniki naukowe, wystawy edukacyjne, a także inne wydarzenia, podczas których uczestnicy mogą świetnie się bawić i przy okazji zdobywać wiedzę.
Rock Discipline lekcje gry na gitarze
Jesteśmy nowoczesną szkołą muzyczną, która uczy gry na instrumentach w oparciu o muzykę rockową. Oferujemy najlepsze w Lublinie lekcje gry na gitarze. Można się u nas nauczyć gry na wszelkich rodzajach gitar oraz na innych instrumentach.
Romet romet
ARKUS & ROMET Group współtworzy historię branży rowerowej oraz motoryzacyjnej w Polsce. Kooperujemy z najlepszej rangi wytwórcami osprzętu rowerowego, których technologiczne innowacje skutecznie wprowadzamy w projektowane przez nas produkty. Zapraszamy.
Rotunda Ewa Mucha sala weselna
Klimatyczne wnętrza z aniołami na ścianach. Wysoki sufit nad parkietem, w kształcie koła. Położenie w cichej okolicy ok. 1 km. do centrum Zawiercia. Bardzo ładny ogród z miejscem na ognisko i grilla z drewnianym zadaszeniem.
Sala Weselna Bella Donna sala weselna bella donna
Bella Donna jest firmą oferującą sale bankietowe w okolicach Warszawy i w atrakcyjnej lokalizacji nad Zalewem Zegrzyńskim.
Sala Zygmuntowska dom weselny sala zygmuntowska
Klimatyzowana sala z wydzielonym parkietem, apartament dla nowożeńców, pokoje dla gości weselnych z prywatną łazienką, duży parking. Duża dowolność w doborze menu, możliwość zamówienia bufetu, barku, czekoladowej fontanny.
sale konferencyjne w Częstochowie sale konferencyjne w częstochowie
Wynajęcie sali konferencyjnej to znaczny koszt, jednak jest to koszt, który zagwarantuje właściwą organizację eventu integracyjnego czy spotkań firmowych.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl