Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
Dworek Góralski dworek góralski
W samym centrum Beskidu Żywieckiego mieści się przepiękny hotel Dworek Góralski. Posiada szeroką ofertę atrakcji dla gości. Jest przyjazny dla rodzin, posiada salę gier z bilardem i kinem domowym, oraz zewnętrzny plac zabaw.
Dworek w Masłowie wesela i przyjęcia
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się kompleksową organizacją wesel i innych imprez okolicznościowych oraz firmowych.
dzikiewino.com.pl dzikiewino.com.pl
Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dzikie Wino, położone w miejscowości Wiewiórczyn. Oferujemy Państwu wygodnie urządzone pokoje 1, 2 lub 3 osobowe oraz apartamenty i willę.
EKO-BALINOX agencja eventowa
Fun Faktoria to zespół ekspertów i specjalistów, którzy specjalizują się w budowaniu relacji i wizerunku dla klientów biznesowych. Firma specjalizuje się w organizacji wszelkiego rodzaju eventów.
eko-sim ekologiczne wyposażenie gastronomii
WYPOSAŻENIE GASTRONOMII: EKOLOGICZNE NACZYNIA OTRĘBOWE, KUKURYDZIANE, PALMOWE, TRZCINOWE, SZTUĆCE DREWNIANE, PLASTIKOWE, BIBUŁA GŁADKA, DEKORACYJNA, PAKOWA, SPECJALISTYCZNE POKROWCE, ETUI, PLANDEKI WODOODPOORNE, OBUWIE, ODZIEŻ OCHRONNA, ROBOCZA, REKLAMOWA
EmEvent emevent
Em-event.pl to sprawdzona grupa eventowa, która zajmuje się organizacją imprez firmowych, takich jak gale, konferencje, targi, pikniki firmowe czy imprezy typu off road lub team building.
Energy Bike energy bike
Firma specjalizuje się w sprzedaży napędów elektrycznych do rowerów. Proponowane zestawy umożliwiają budowę nowego roweru elektrycznego na bazie tradycyjnego roweru.
Escape Room Bank escape room bank
Escape Room Bank to trzy pokoje ucieczki, które znajdują się w Warszawie. 'Włam stulecia', 'Więzienie' i 'Tajemnice Warszawy' - są to nazwy pokojów, jakie możemy zaproponować wszystkim tym, którym zależy na niesamowitej rozrywce.
Escape Room Bank escape room bank,
Zapraszamy wszystkich fanów łamigłówek, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji i spróbować swoich sił w rozwiązywaniu tajemnic. Escape Room Bank to pokoje zagadek, które stworzyliśmy w klimatycznym budynku przedwojennego Banku Wilhelma Landau.
Escape Room Wrongroom.pl pokoje zagadek
Oferujemy naszym klientom przygotowane przez specjalistów escape room, które pozwalają na przeżycie doskonałej przygody.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl