Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
Cucinapopolare cucinapopolare
Cucina Popolare to restauracja włoska mająca siedzibę w Warszawie Śródmieście. Nowoczesna kuchnia włoska jest specjalnością restauracji. Lokal jest w stylu nowoczesnym, tak jak styl naszej kuchni.
Da Pietro Elżbieta Nowosad restauracja
Oferta naszej restauracji Da Pietro skierowana jest do wymagających klientów, którzy szukają na terenie Krakowa miejsca, gdzie będzie można zjeść i będzie można oczekiwać również doskonałego klimatu.
DENALI PRO MARCIN BIŚTA denali pro marcin biśta
Działamy na polskim rynku od wielu lat zapewniając naszym klientom zarówno indywidualnym oraz firmowym dostarczenie wysokiej jakości ścianek wspinaczkowych, które mają 8 metrów wysokości.
Dionizos.info wynajem atrakcji, wynajem dmuchance, dmuchańce, wesołe miasteczko, fotobudka wynajem,
Wynajem atrakcji na imprezy, festyny, eventy, dzień dziecka, pikniki, dni miast, dni gmin i wszelkie inne imrezy.
DISCO VR salon gier vr
DISCOVR to salon VR, który swoje początki miał jesienią 2016 roku. W jednym miejscu znaleźć można symulatory wirtualnej rzeczywistości, ale też fachowców, dla których VR to nie tylko sposób na życie, ale również i pasja.
Divingbaltic kursy nurkowania
Strona internetowa bazy nurkowej znajdującej się w Jastarni na Półwyspie Helskim. Oferujemy pełen profesjonalizm i najwyższą jakośc usług, wraz z wieloma udogodnieniami, w bazie znajduje się wypożyczalnia sprzętu, komplet mieszanek tlenowych.
DJ Aziard dj na wesele - olsztyn, kętrzyn, ostróda, iława
DJ Aziard zajmuje się obsługą imprez tanecznych typu: wesela, bale, bankiety, zabawy, festyny, małe imprezy plenerowe itp. Oprócz muzyki z płyt oferuje grę i śpiew na żywo! Czyli "człowiek orkiestra", prezenter (DJ) i wodzirej w jednej osobie.
Dj Bartess - Organizacja Imprez Bartosz Jaworski dj i wodzirej na wesele,
Nazywam się DJ Bartess i oferuję Państwu swe usługi muzyczne. Od wielu lat gwarantuję świetną zabawę na weselach, imprezach firmowych, studniówkach czy urodzinach. Pracuję tylko i wyłącznie na sprzęcie z najwyższej półki.
DJ Jerzman - Profesjonalne prowadzenie imprez imprezy
Szukasz DJ na wesele? Zapraszam. Nazywam się DJ Jerzman i jestem gotowy zadbać o dobrą muzykę na twoim weselu, imprezie rodzinnej, imprezie firmowej. Do tego posiadam nowoczesny sprzęt nagłaśniający oraz oświetlenie.
Dj Kaze Łukasz Thomke dj wodzirej na wesele
Zapewniam, że oprawa imprez w moim wydaniu to gwarancja najlepszej zabawy. Swoje doświadczenia z pasją przenoszę do każdej prowadzonej uroczystości. Niezależnie od jej charakteru, goście zawsze bawią się świetnie.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl