Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rozrywka, kultura i sztuka
"Adanti" Studio Video kamerzysta fotografia Częstochowa film ifotografia ślubna częstochowa i cały kraj
Jeśli pragną Państwo posiadać profesjonalnie i dynamicznie zrealizowany film z ważnego dla Was wydarzenia zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Dokładamy wszelkich starań, aby materiał, który otrzymacie był bogaty w najważniejsze treści!
"GALLERY" A.G. ALINA GRANUSZEWSKA restauracja gallery
Restauracja GALLERY znajduje się w Bydgoszczy, będąc prawdziwą ozdobą Starego Miasta. Posiada stylowe pomieszczenia tematyczne: romantyczną oraz żeglarską. Często przychodzą tu amatorzy potraw kuchni nie tylko polskiej lecz również światowej.
3Tech nowe technologie
Warto podkreślić, że w przypadku naszej wypożyczalni możesz liczyć na szereg zróżnicowanych rozwiązań, które bez cienia wątpliwości będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem do zapewnienia kompleksowej obsługi Twojego eventu.
Abasim Rajmund Tucki gry komputerowe
Sklep z grami na PC, PS3 oraz Xbox 360. Bogaty wybór gier, co powinno zadowolić nawet najbardziej wymagającego gracza.
Active-Hours paintball,
Active Hours jest firmą proponującą Paintball w krakowskim wydaniu. Organizacją każdej imprezy zajmujemy się od początku do końca. Dostosowujemy się przy tym do indywidualnych potrzeb klientów. Sprzęt, który posiadamy jest wysokiej klasy.
AGENCJA ARTYSTYCZNA ALFAMA agencja artystyczna alfama
Każda impreza, event, koncert, oraz przedstawienie pod batutą wykwalifikowanej kadry menedżerskiej z Agencji Artystycznej Alfama Sylwestra Kozdrycha staje się wspaniałym, wartym za-pamiętania wydarzeniem.
AGENCJA ARTYSTYCZNA FACE Mariola Berg, Agata Jakóbczak s.c. agencja artystyczna face
Agencja Artystyczna Face ma siedzibę w Warszawie. Jej założycielki, Agata Jakóbczak oraz Mariola Berg posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie mediów oraz Celebrity Management. Usługi adresowane są do Agencji eventowych, reklamowych oraz firm.
Agencja Artystyczno Eventowa ARTEVENTY Piotr Pertek organizacja urodzin dla dzieci, animacje na przyjęcia urodzinowe
Udana impreza firmowa z ArtEventy jest jak najbardziej możliwa. Pracownicy ArtEventy są w stanie dotrzeć do każdego zakątka Polski. Z ArtEventy możesz zorganizować atrakcyjne imprezy integracyjne bądź pikniki.
Agencja Artystyczno-Eventowa Tomasz Januszek wypożyczenie nagłosnienia
Agencja Artystyczno-Eventowa Art Sound Light Company zajmuje się organizowaniem oraz obsługą wszelkiego typu imprez (targi, konferencje, pikniki itp.). Oferujemy kompleksową oprawę artystyczną oraz techniczną.
Agencja Hostess InPlus agencja hostess inplus
Agencja Hostess InPlus dba o oprawę prestiżowych uroczystości takich jak: gale, konferencje, targi, pokazy mody, wyścigi samochodowe i ekspozycje samochodowe. W Krakowie współpracujemy z ponad 250 pięknymi hostessami, które uświetnią każdy event
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl