Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Rolnictwo i hodowla
Agrosec Polska agrosec polska
Firma Agrosec Polska realizuje kompleksowe inwestycje w zakresie suszarń do zboża oraz magazynowania ziarna.
Agrotrzcina agrotrzcina - tomasz trzciński
Zajmujemy się sprzedażą nawozów wapniowych oraz spedycją. W naszej ofercie znajduje się między innymi wapno rolnicze, kreda granulowana. Zapraszamy na http://agrotrzcina.pl/, gdzie dokładnie będziecie mogli zapoznać się .
AT Sommerfeld Gospodarstwo szkółkarskie produkcja oraz sprzedaż drzew i krzewów ozdobnych iglastych i liściastych w pojemnikach oraz gruncie
A.T. Sommerfeld posiada kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji ozdobnych drzew i krzewów iglastych. Wykonuje z nich na zamówienie żywopłoty, oferuje również swój asortyment na sprzedaż.
Bag Polska bag polska
Firma Bag Polska Sp. z o.o. dostarcza na rynek polski najnowsze technologie z branży rolniczej. Jako dystrybutor posiada w ofercie prasy silosujące oraz rękawy foliowe do zakiszania pasz.
Bar Karp i Karpik s.c. bar karp i karpik s.c.
Jeśli masz ochotę na świeże danie – świeżo przyrządzaną rybę, odwiedź nasz bar karpik w walendowie .
Bargam bargam
Bargam dzięki wieloletniemu istnieniu na rynku uzyskał jakość, kwalifikacje i doświadczenie, które oferuje swoim klientom na najwyższym poziomie. [url=http://www.bargam.pl/]BARGAM[/url]
bep-sa.pl bep-sa.pl
Biomass Energy Polska to funkcjonująca od 2011 roku firma, trudniąca się sprzedażą roślin energetycznych. Nasza siedziba mieści się w Bydgoszczy. U nas mogą Państwo nabyć sadzonki takich roślin, jak m.in. Jastrofa, Eukaliptus, Melina, Paulownia, Miskant.
Bonsai Ogrodowe bonsai ogrodowe
Rekomendowaną platformę założono w celu wypromowania propozycji firmy Bonsai Ogrodowe. Jej założyciel Piotr Olszewski od wielu lat trudni się kształtowaniem i dystrybucją ładnych drzewek bonsai. Doskonale pasują do ozdobienia ogrodu.
Borys s.c. pastuchy elektryczne
Borys jest jedyną firmą w Polsce, która posiada kompetencje i niezbędne uprawnienia do sprzedaży i budowy ogrodzeń elektrycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pastuchy elektryczne, poskromy dla bydła czy paśniki do krów od renomowanych p...
Cetex sól drogowa
Firma oferuje dzianiny, nawozy oraz sól do zimowego utrzymania dróg. Cetex od wielu lat zajmuje się produkcją dzianin ze specjalizacją w produkcji wysokiej jakości prześcieradeł. Własna farbiarnia umożliwia stworzenie dowolnego koloru materiału.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl