Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Materiały i artykuły przemysłowe
ABC-PAK tacki papierowe abc-pak tacki jednorazowe
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą ABC-Pak z Sompolna!Jej propozycja obejmuje wykonane z papieru talerze, tacki owalne czy prostokątne, podkładki, kartoniki do ciasta czy też tacki do dań gotowych.
AMARGO amargo
Wyroby z tworzyw sztucznych, zbiorniki chemoodporne i ppoż., zbiorniki i aplikacje spawane/zgrzewane, sztuczne lodowiska syntetyczne,
APVACUUM Sp. z o.o. pompy próżniowe
Jeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany najwyższej jakości technologiami próżniowymi, to jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na polskim rynku bez dwóch zdań zdołała przygotować firma APVACUUM.
ARCEO arceo
ARCEO - Autoryzowany Dystrybutor 3M. Folie posiadają wszelkie atesty i homologacje. Systemy mat wejściowych, taśmy antypoślizgowe, wycieraczki.
Artglas Recykling dekoracje dla przydomowej przestrzeni
Na stronie internetowej huty szkła Artglas, zainteresowani klienci mogą zapoznać się z oferowanymi wyrobami szklanymi. Jesteśmy jednym z liderów w branży recyklingu, który oferuje dekoracyjne szkło przeznaczone do funkcjonalnego wykorzystania.
Becpak producent taśmy z nadrukiem. głównymi produktami są: folia bąbelkowa, folia stretch oraz kartony.
BECPAK powstał w 2003 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży opakowaniowej. Od ponad 15-stu lat pomagamy naszym partnerom z całej Polski, jak również Europy optymalizować procesy z zakresu pakowania.
Becpak Tomasz Becker opakowania24.eu
Sklep Opakowania24.eu oferuje klientom szeroką gamę materiałów opakowaniowych. W naszej ofercie znajdują się: taśmy z nadrukiem, kartony, folia bąbelkowa, folia stretch, koperty bąbelkowe, tuby kartonowe oraz wiele innych produktów.
Celofan do pakowania najwyższej jakości arkusze foliowe z świetnej cenie!
Celofan do pakowania prezentów i nie tylko. Zamów teraz w świetnej cenie w naszym sklepie. Błyskawiczna dostawa!
CERPLAST palety drewniane - cerplast
Produkujemy najlepsze opakowania w oparciu o katalog FEFCO i indywidualne zamówienie klientów. Worki kontenerowe BIG-BAG Opakowania foliowe Opakowania papierowe Kartony Opakowania drewniane Materiały opakowaniowe Materiały ogniotrwałe
Chiorino Sp. z o.o. chiorino sp. z o.o.
Firma zajmuje się produkcją taśm transportujących i pasów napędowych. Produkty służą do utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń przy produkcji.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl