Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
www.czylok.com.pl www.czylok.com.pl
Firma CZYLOK Jastrzębie-Zdrój zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń grzejnych. Swoją działalność prowadzimy od 1990 r., oferując piece i urządzenia laboratoryjne, do termicznej obróbki szkła czy do obróbki cieplnej.
www.da-maz.pl www.da-maz.pl
Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę DA-MAZ ze Starokrzepic. Nasza działalność polega na produkcji mebli gastronomicznych, balustrad, jak również urządzeń dla przemysłu.
www.did.com.pl www.did.com.pl
Firma „DID-PAK” ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Trudni się produkcją i sprzedażą maszyn pakujących. W ofercie dostępnych jest m.in. cały szereg różnego rodzaju owijarek do palet, zaklejarki do kartonów, etykieciarki.
www.egrit.pl www.egrit.pl
Rominex to firma trudniąca się wytwarzaniem granulatu z przerobu stłuczki szklanej. Granulat E-grit używany jest do oczyszczania powierzchni, obróbki stali, odlewów, renowacji kadłubów statków oraz fasad na budynkach.
www.ekopak.pl www.ekopak.pl
Zamówienia na kartony i opakowania tekturowe dla biznesu, klientów hurtowych oraz indywidualnych od 30 lat realizuje firma Ekopak w Wiązownej. Współpracujemy z restauracjami, firmami kosmetycznymi, firmami z branży spożywczej tj. cukiernie.
www.emaplast.com.pl www.emaplast.com.pl
Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z propozycją firmy EMA-plast. Działamy na rynku od 10 lat a specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży uszczelek do drzwi przesuwnych, luster oraz płyt.
www.fie-astro.pl www.fie-astro.pl
Sprzedaż i serwis kompresorów powietrza oddechowego renomowanej niemieckiej firmy BAUER oferuje firma Importowo Exportowa ASTRO Janusz Bogusz z Gdyni. Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy BAUER, a dodatkowo firm Coltri,Nardi, Lenhardt & Wagner i Paramina
www.fobar.pl www.fobar.pl
Uliczne kosze na śmieci oraz inne produkty marki Fobar z obszaru małej architektury miejskiej charakteryzują się przede wszystkim bardzo dobrą jakością, zarówno pod względem wykorzystanych materiałów, jak i starannością wykonania.
www.folbur.pl www.folbur.pl
Firma Folbur to największy polski potentat w produkcji i handlu tworzywami sztucznymi, który specjalizuje się w produkcji folii termokurczliwych i folii stretch, jakie wśród klientów cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem.
www.gulajski.pl www.gulajski.pl
Firma GULAJSKI w miejscowości Kopienica gm. Zbrosławice /k. Gliwice specjalizuje się w produkcji systemów oddymiających. Zapraszamy do współpracy firmy lub instytucje.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl