Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
BAMOR producent kontenerów Szczecin bamor producent kontenerów szczecin
W Resku, w województwie zachodniopomorskim, znajduje się spółka Bamor. Jest ona producentem kontenerów. Jest to przedsiębiorstwo z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku. Jej głównym przedmiotem działalności jest produkcja oraz renowacja kontenerów.
BatiPlus Polska Sp. z o.o. nadzór inwestorski
Nasze biuro kontroli technicznej na polskim rynku działa od 2014 roku. Jesteśmy oddziałem francuskiej firmy BatiPlus działającej już 20 lat. Usługi kierujemy w stronę branży budowlanej oraz przemysłowej.
Becpak producent taśmy z nadrukiem. głównymi produktami są: folia bąbelkowa, folia stretch oraz kartony.
BECPAK powstał w 2003 roku i jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży opakowaniowej. Od ponad 15-stu lat pomagamy naszym partnerom z całej Polski, jak również Europy optymalizować procesy z zakresu pakowania.
Becpak Tomasz Becker opakowania24.eu
Sklep Opakowania24.eu oferuje klientom szeroką gamę materiałów opakowaniowych. W naszej ofercie znajdują się: taśmy z nadrukiem, kartony, folia bąbelkowa, folia stretch, koperty bąbelkowe, tuby kartonowe oraz wiele innych produktów.
BEL-Pak nowoczesne i profesjonalne systemy pakowania oraz kompleksowe zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju folie
Zaopatrujemy naszych klientów w nowoczesne systemy opakowań. Sprzedajemy folię stretch, folie pęcherzykowe, bąbelkowe czy piankę polietylenową.
bestim.pl bestim.pl
BESTIM Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Cekowie to producent wyrobów o konstrukcji metalowej, w szczególności metalowych pojemników i nadstawek wysoko ustawnych, jakie są przeznaczone do magazynowania i transportu.
BG Technology gięcie rur, toczenie cnc, frezowanie - odbojnice
Profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali. Firma jest również producentem odbojnic oraz mebli metalowych.
BH Zojmatox Sp. z o.o. bh zojmatox sp. z o.o.
Skup złomu w Olsztynie przy ul. Towarowej 15. Prowadzenie rozbiórek, przeładunków, podstawianie kontenerów. Zajmujemy się skupem metali żelaznych, nieżelaznych i żeliwa.
Białous Kuchnie Meble na wymiar meble na wymiar
Specjalizujemy się w tworzeniu mebli. Proponujemy głównie zabudowy kuchenne, garderoby, bardzo pojemne szafy powiązane z lustrami, czy innymi ciekawymi systemami. Uwzględniamy życzenia klientów.
Biamet Bis biamet bis
Biamet Bis Eugeniusz Malicki-producent łańcuszków srebrnych oraz biżuterii odlewanej. Biamet Bis is a company producing silver chains cast moulded
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl