Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
www.zelko.com.pl www.zelko.com.pl
Wysokiej jakości sprężarki dostarcza firma Zelko Group Sp. z o.o. z Opaczy Małej, która swoje usługi świadczy od 1993 r. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie systemów sprężonego powietrza - od projektu, przez wykonawstwo.
www.zokart.pl www.zokart.pl
Profesjonalne nadruki na odzież oraz torby eko realizowane w ramach działań reklamowych (gadżety) bądź identyfikacji wizualnej na zlecenie firm, wykonuje chorzowska firma ZoKart Nadruki.
Wycinanie laserowe GAL wycinanie laserowe elementów z blachy i stali.
W P.P.H.U GAL teraz dodatkowo wykonasz bardzo dokładnie laserowo cięte detale z blachy stalowej. Gwarantuje to niezawodny i niezwykle dokładny laser działający w osłonie CO2. Nasze usługi dopełniają ofertę zabezpieczenia antykorozyjnego oraz spawania.
Wyroby Mięsne - Regionalne Małgorzata Kwiatkowska wędliny
Firma Wyroby Mięsne - Regionalne proponuje Państwu wędliny staropolskie, przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi metodami wytwarzania.
Wytwórnia Sprężyn Mirosław Książek sprężyny naciskowe
Mamy trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji sprężyn. Proponujemy Państwu szeroki asortyment sprężyn, które są idealne do wykorzystania w rzemiośle i przemyśle.
Z.P.H.U. „Waśko” S.C. z.p.h.u. „waśko” s.c.
Profesjonalna firma zajmująca się obrabianiem metali i tworzyw sztucznych. Mamy bardzo bogate doświadczenie.
Zagroda Opolska Sp. z o.o. kiełbasa swojska
Dziczyzna to podstawowy wyrób jaki mamy w ofercie, jednak też wytwarzamy wyroby z wyselekcjonowanych wysokojakościowych mięs wieprzowiny i wołowiny.
ZAK-MET zak-met
Zakład istnieje od 1969 roku na powierzchni 486 m kw. Produkujemy maszyny do profilowania i cięcia blach cienkich (zaginarki, nożyce gilotynowe). Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn do produkcji kanałów wentylacyjnych.
Zakład Badań Laboratoryjnych FERROCARBO Sp. z o.o badania paliw stałych
Nowoczesny zakład Badań Laboratoryjnych FERROCARBO pragnie Ci zaoferować możliwość przeprowadzenia zaawansowanych badań właściwości fizyko-chemicznych produktów, które sprzedajesz klientom.
Zakład Kamieniarski Graniteks inż. Grzegorz Wicherek nagrobki poznań
Producent nagrobków z Poznania to pomniki, nagrobki, kwatery nagrobków. Realizujemy zamówienia z Polski oraz zza granicy. Zostaliśmy docenieni przez wielu klientów, zwłaszcza ze względu na wyjątkową jakość, jeśli chodzi o nagrobki granitowe.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl