Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
ULTRAPAK Jacek Skrzypiec maszyny pakujące
Ultrapak jest dystrybutorem maszyn oraz urządzeń, wyłącznie najwyższej jakości, których producentami są najbardziej cenione na współczesnym rynku marki, jak chociażby Dimac, Zalkin czy Cosmopack.
Uni-Export Instruments technika próżniowa uni-export instruments technika próżniowa
W naszej spółce konfirmujemy kompetentne oraz kompleksowe usługi w zakresie realizowania dystrybuowania najwyższej właściwości oraz zaawansowanych urządzeń z rynku zarówno urządzeń do wykonywania badań a na domiar tego urządzeń pomiarowych.
UNI-FRONT s.c. Zakład produkcji frontów meblowych uni-front s.c. zakład produkcji frontów meblowych
Uni-Front, to zakład meblarski ze Strachocina niedaleko Sanoka, specjalizujący się w wykonywaniu przeróżnego typu modułów z płyty MDF.
Unicard SA rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu, integracja systemów bezpieczeństwa.
Unicard SA to producent systemów rejestracji i ewidencji czasu pracy, kontroli dostępu, integracji bezpieczeństwa budynków, a także identyfikacji osób. Oferuje gotowe jak i dedykowane produkty i systemy.
Unilift Technika Dźwignicowa unilift technika dźwignicowa
Firma Unilift produkuje wózki kablowe (przemieszczających się po torach z prowadnic ceowych, dwuteownika oraz naprężonej lince stalowej), oferuje wysokiej jakości: szynoprzewody izolowane, bębny kablowe, elementy wyposażenia suwnic.
Uniserv-Piecbud S.A. uniserv-piecbud s.a.
Firma Uniserv-Piecbud S.A oferuje szeroki wachlarz specjalistycznych usług z zakresu układów chłodzenia wody, kominów przemysłowych, silosów oraz pieców przemysłowych.
Univar univar
Univar oferuje produkty pomocnicze dla przemysłu: oleje i smary silikonowe, smary Molykote, taśmy piankowe, taśmy dwustronnie klejące. Narzędzia: szlifierki pneumatyczne i szlifierki oscylacyjne. Producenci Dow Corning, Dynabrade, 3M VHB.
URLIŃSKI urliński
Szukasz dobrej jakości sprzętu do produkcji wyrobów kosmetycznych i farmaceutycznych? Wybierz nas teraz !
Usługi Geodezyjne Geopomiar usługi geodezyjne geopomiar
Zlokalizowana na terenie urokliwego Mikołowa firma Usługi Geodezyjne Geopomiar firma. Prowadzi działalność na terenie całego kraju oraz za jego granicami.
USTRONIANKA ustronianka sp. z o. o.
stronianka zajmuje się produkcją wód mineralnych i gazowanych napojów bezalkoholowych oraz produkcja i butelkowaniem wód mineralnych.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl