Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
expozycja.info gabloty ekspozycyjne i wystawowe
Oferujemy systemy wystawiennicze i ekspozycyjne o szerokim zastosowaniu, w wersjach standardowych oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb.
F.H. Art-M- Upominki firmowe producent pamiątek
Wytwórca wyrobów upominkowych w formie miniatur metali, a także z innych materiałów szlachetnych. Spor doświadczenie i niesłychanie bogata oferta to nasze główne plusy.
F.H.U. BITOP Michał Niedojadło relokacja maszyn - serwis | producent maszyn bitop
Usługi relokacji maszyn przemysłowych oraz zakładów produkcyjnych. Produkcja maszyn do obróbki metalu oraz serwis gilotyn i pras hydraulicznych.
F.H.U. DIMEX Ilona Dębska f.h.u. dimex ilona dębska
DIMEX powstała w 2009 r. dzięki Dotacji Unijnej. W przeciągu dwóch lat działalności udało nam się wypracować korzystne warunki współpracy z naszymi dostawcami.Towar który oferujemy jest b.dobrej jakości a zamówienia są realizowane w krótkich terminach.
F.H.U. Koralewscy szlabany parkingowe
Firma Koralewscy, której siedziba jest zlokalizowana w Rudzie Śląskiej, posiada bogaty wachlarz najwyższej jakości produktów, takich jak chociażby szlabany Came lub Nice. Dodatkowo, oferowana jest też usługa ich montażu oraz serwisowania.
F.H.U. MAR-KA Marcin Soboczyński produkcja mebli kuchennych
W ramach oferty naszej firmy Mar-Ka Kuchnie zapewniamy wykonanie najwyższej jakości mebli kuchennych, szaf na wymiar, które realizujemy dla naszych klientów na indywidualne zamówienie.
F.H.U. SEGER uszczelnienia techniczne
W hurtowni SEGER można zamówić simeringi, segery, oringi, pasy klinowe, łożyska przemysłowe i wiele innych nieodzownych w eksploatacji elementów. Oferujemy również profesjonalne uszczelnienia i kleje techniczne. U nas każdy znajdzie to, czego szuka.
Fab-Tech obróbka cnc, usługi cnc
[b]Fab-Tech Racing[b] Obróbka cnc Nowa Dęba, Usługi cnc, Frezowanie cnc, cześci stunt, Usługi cnc Nowa Dęba Cafe Racer
Fabryka Mebli BALMA S.A. meble biurowe i gabinetowe
Fabryka Mebli BALMA S.A. jest należącym do czołówki producentem mebli biurowych z dużym doświadczeniem. Fabryka BALMA produkuje meble najwyższej klasy.
Fabryka Plecaków plecaki reklamowe
Fabryka Plecaków to firma oferująca m.in. plecaki reklamowe, rozmaite torby, saszetki, etui oraz inne wyroby kaletnicze.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl