Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
BTC Maszyny Stolarczyk Sp. z o.o. Sp. k. btc maszyny stolarczyk sp. z o.o. sp. k.
BTC Maszyny Stolarczyk to profesjonalna spółka, która powstała z połączenia wiedzy, pasji i zaangażowania do techniki obróbki metali.
Budrem | przenośniki ślimakowe
Budrem || Mechanika przemysłowa dla twojej firmy. Produkcja i renowacja przenośników ślimakowych, chwytaków, piór do przenośników ślimakowych, podnośników kubełkowych oraz łańcuchów do przenośników ślimakowych.
Budzyńscy Sp. z o.o. - Opakowania antystatyczne budzyńscy sp. z o.o. - opakowania antystatyczne, folia stretch, producent opakowań foliowych
Firma Budzyńscy spółka z o.o. zajmuje się produkcją opakowań antystatycznych, opakowań foliowych i folii stretch. Jarantowice, Wąbrzeźno, Kuj-Pom.
bufab.com bufab.com/pl
Grupa Bufab to szwedzka firma o zasięgu międzynarodowym, oferująca dostawy części typu C. Polski oddział firmy mieści się w Gdańsku. W ofercie firmy mieści się okazały wybór śrub, podkładek, nitów, wkrętów i innych elementów złącznych i mocujących.
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego bydgoskie zakłady przemysłu gumowego
Firma zajmuje się produkcją wyrobów gumowych. Oferta obejmuje węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe oraz inne artykuły techniczno-gumowe.
cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o. cafe+co delikomat sp. z o.o.
café+co DELIKOMAT to międzynarodowy, doświadczony partner zaopatrujący firmy i instytucje w napoje gorące, napoje zimne, przekąski, oraz dystrybutory do wody POU.
Cart-Pack producent opakowań tekturowych
Szukając ofert na opakowania należy zapoznać się z propozycją firmy Cart-Pack. Wykonujemy wszystkie rodzaje kartonów według katalogu FEFCO.
CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o. myjnie przemysłowe, myjki, wyparki i destylarki, mycie, ultradźwięki, odtłuszczanie
Producent ekologicznych myjni przemysłowych. Oferujemy dobór technik mycia i odtłuszczania. Destylacja rozpuszczalników i cieczy myjących. Dystrybutor chemii przemysłowej, rozpuszczalników i materiałów eksploatacyjnych dla myjni przemysłowych.
Cefea Sp. z o.o. Sp.k. cefea sp. z o.o. sp.k.
Nasza firma znajdująca się w Warszawie jest w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania dla podmiotów chcących rozpocząć dystrybucję swoich produktów na rynku wspólnotowym.
Celofan do pakowania najwyższej jakości arkusze foliowe z świetnej cenie!
Celofan do pakowania prezentów i nie tylko. Zamów teraz w świetnej cenie w naszym sklepie. Błyskawiczna dostawa!
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl