Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Przemysł i produkcja
boral.pl tworzywa sztuczne boral.pl tworzywa sztuczne
Mające siedzibę w Poznaniu przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe BORAL gorąco zaprasza Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją atrakcyjną ofertą. Zajmujemy się sprzedażą półfabrykatów wykonanych z poliamidów, polietylenu, tekstolitu.
Brasa Sp. z o.o. PPOŻ - BHP - ATEX - PIERWSZA POMOC ppoż bhp szkolenia kursy pierwsza pomoc atex instrukcje dokumenty oceny opinie
PPOŻ BHP - Ochrona Przeciwpożarowa i Przeciwwybuchowa. Szkolenia, Kursy, Pierwsza Pomoc, ATEX. Instrukcje, Dokumenty, Oceny, Opinie. Obsługa Firm i Instytucji na terenie całej Polski - głównie woj. Śląskie, Małopolskie: Katowice i Kraków
Bro-Lam s.c. produkcja z żywic
Przedsiębiorstwo BRO-LAM posiada własną pracownię artystyczną, w której powstają grafiki, modele i formy naszych produktów. Posiadamy także modelarnię. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i pomysły. W krótkim czasie możemy uruchomić produkcję każd...
Budrem | przenośniki ślimakowe
Budrem || Mechanika przemysłowa dla twojej firmy. Produkcja i renowacja przenośników ślimakowych, chwytaków, piór do przenośników ślimakowych, podnośników kubełkowych oraz łańcuchów do przenośników ślimakowych.
Budzyńscy Sp. z o.o. - Opakowania antystatyczne budzyńscy sp. z o.o. - opakowania antystatyczne, folia stretch, producent opakowań foliowych
Firma Budzyńscy spółka z o.o. zajmuje się produkcją opakowań antystatycznych, opakowań foliowych i folii stretch. Jarantowice, Wąbrzeźno, Kuj-Pom.
Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego bydgoskie zakłady przemysłu gumowego
Firma zajmuje się produkcją wyrobów gumowych. Oferta obejmuje węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe oraz inne artykuły techniczno-gumowe.
cafe+co DELIKOMAT Sp. z o.o. cafe+co delikomat sp. z o.o.
café+co DELIKOMAT to międzynarodowy, doświadczony partner zaopatrujący firmy i instytucje w napoje gorące, napoje zimne, przekąski, oraz dystrybutory do wody POU.
Cart-Pack producent opakowań tekturowych
Szukając ofert na opakowania należy zapoznać się z propozycją firmy Cart-Pack. Wykonujemy wszystkie rodzaje kartonów według katalogu FEFCO.
CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o. myjnie przemysłowe, myjki, wyparki i destylarki, mycie, ultradźwięki, odtłuszczanie
Producent ekologicznych myjni przemysłowych. Oferujemy dobór technik mycia i odtłuszczania. Destylacja rozpuszczalników i cieczy myjących. Dystrybutor chemii przemysłowej, rozpuszczalników i materiałów eksploatacyjnych dla myjni przemysłowych.
Cefea Sp. z o.o. Sp.k. cefea sp. z o.o. sp.k.
Nasza firma znajdująca się w Warszawie jest w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania dla podmiotów chcących rozpocząć dystrybucję swoich produktów na rynku wspólnotowym.
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl