Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Akademia Perfect Hair Salon Fryzjerski

akademia perfect hair salon fryzjerski

kademia Perfect Hair No1 - To Twój Salon, który świadczy usługi na światowym poziomie, wykonywane przez profesjonalny zespół młodych, kreatywnych specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa.

Akademia Perfect Hair No1 - to wyjątkowy i profesjonalny salon fryzjerski założony przez MARYLĘ KACZMAREK, Senior Instuktor Fryzjerstwa Polskiego, z ośmioletnim doświadczeniem w najbardziej renomowanym Studio Szkoleniowym firmy Wella Polska.

Maryla Kaczmarek od ponad ośmiu lat szkoli fryzjerów z całej polski, przeprowadziła wiele pokazów i tworzy okładki do poczytnych czasopism kobiecych. Jest autorem niezliczonych reportaży, wywiadów oraz opinii z zakresu pielęgnacji włosów i mody fryzjerskiej.

Szkolona przez najlepszych stylistów światowej sławy Vidal Sassoon, Sanrizz, Tony Rizzo, Patric Cameroon, Laslo Hayas i wielu innych...
Bierze czynny udział w międzynarodowych pokazach i wydarzeniach związanych z modą fryzjerską.

Akademia Perfect Hair No1 - To Twój Salon, który świadczy usługi na światowym poziomie, wykonywane przez profesjonalny zespół młodych, kreatywnych specjalistów w dziedzinie fryzjerstwa. Akademia Perfect Hair Team to również grupa ludzi, którzy są instruktorami Akademii szkolącymi młodych adeptów sztuki fryzjerskiej w szkołach i salonach na terenie całej Polski. Nasz Team jest autorem i wykonawcą wielu sesji do pism branżowych oraz pokazów mody jak i imprez okolicznościowych.

Akademia Perfect Hair to nie tylko włosy, ale również ciało i paznokcie. Znajdują się u nas gabinety do zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi wykonywane są na kosmetykach niemieckiej, ekskluzywnej marki BIODROGA natomiast zabiegi manicure i pedicure wykonujemy w oparciu o technologię Amerykańskiej firmy Creative Nail Design.

Pragniemy zaprosić Państwa do Świata Magii i niepowtarzalnego miejsca Akademii. W trosce o komfort naszych klientów zapewniamy: oddzielną część dla kobiet i mężczyzn, pokój dla dzieci, wydzielone miejsce do makijażu, pokój VIP, palarnię, klimatyzację i ......
Salon spełnia wszelkie wymogi UE.

Serdecznie zaprasza Zespół Akademii Perfect Hair -
... włosy są naszą pasją ...

Adres siedzibyWarszawa
Świętokrzyska 32
00-116
Telefony stacjonarne22 620 80 50

Serwisy internetoweaph1.pl
Poczta e-mailaph1fryzjer@o2.pl

Obsługiwany rejonWarszawa
OddziałyWarszawa

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl