Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Dbaj o siebie razem z salonem modnych fryzur i kosmetycznym Adara znajdującym się w Gdyni – tu na klientów czeka komfortowa atmosfera, gdzie można zadedykować swój czas na piękno i wypoczynek.

Dbaj o siebie razem z salonem modnych fryzur i kosmetycznym Adara znajdującym się w Gdyni – tu na klientów czeka komfortowa atmosfera, gdzie można zadedykować swój czas na piękno i wypoczynek.

W salonie Adara można skorzystać z zaawansowanych usług, które skoncentrowane są na wizażu, układaniu fryzur oraz zabiegach kosmetycznych. Tutaj można dbać o swoją urodę od stóp do głów! Profil usług salonu to przede wszystkim: asysta profesjonalnej wizażystki, która wspomoże również w zupełnej zmianie wizerunku, fryzjerstwo – dodatkowo na te ważne okazje, manicure oraz pedicure, podologia – dyscyplina zajmująca się badaniem, profilaktyką i leczeniem schorzeń stóp. Dodatkowo prowadzone są zabiegi przedłużania rzęs oraz stylizacji brwi. W salonie można nabyć także profesjonalne produkty kosmetyczne.

Decydując się na salon Adara, każdy klient może mieć pewność wszechstronnej i profesjonalnej obsługi – doświadczeni pracownicy salonu zawsze są przygotowani do pomocy wtedy, gdy chodzi o urodę.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Adara Salon Fryzjerski z Gdyni. Więcej aktualnych informacji odnośnie do usług można wyszukać już w tym momencie na stronie internetowej.

Adres siedzibyGdynia
Redłowska 52/5
81-450
Telefony stacjonarne587601233
Telefony komórkowe512336790

Serwisy internetoweadarasalon.pl
Poczta e-mailadara.salon@o2.pl

Obsługiwany rejonGdynia
OddziałyGdynia

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl