Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Małgorzata Krukowska - dietetyk

małgorzata krukowska dietetycy

Zacznij smukleć i popraw swoje zdrowie – razem z firmą Małgorzata Krukowska Dobry Dietetyk uda ci się osiągnąć sukces jeszcze łatwiej!

Zacznij smukleć i popraw swoje zdrowie – razem z firmą Małgorzata Krukowska Dobry Dietetyk uda ci się osiągnąć sukces jeszcze łatwiej!

M. Krukowska posiada szerokie doświadczenie w obszarze przygotowywania specjalnych planów odchudzania dla swoich interesantów. Dzięki jej wsparciu można zacząć żywić się lepiej i kroczyć do swoich własnych celów, na przykład zrzucenia nadmiernych kilogramów lub ulepszenia stanu zdrowia w przypadku chorób wymagających wykorzystywania szczególnej diety.

Dietetyk M. Krukowska wszechstronnie pomaga pacjentom – sporządza całkowite programy dietetyczne, które rozpisane są na parę miesięcy. Profil usług włącza spotkania z dietetykiem razem z pomiarami składu ciała, sporządzenie planu diety i wizyty kontrolne. Diety dostosowywane są specjalnie do potrzeb klientów – z nimi można przyrządzać wyśmienite, urozmaicone i łatwe potrawy własnymi siłami. Dodatkowo M. Krukowska udziela jednokrotnych wskazówek dietetycznych.

Zachęcamy do wejścia na witrynę internetową firmy, na której można już w tej chwili sprawdzić pełną ofertę i znaleźć dane do zarejestrowania się na wizytę!

Adres siedzibyWarszawa
Waryńskiego 6/92
00-631
Telefony komórkowe503907528

Serwisy internetowewww.mkrukowska.pl
Poczta e-mailmkrukowska.dietetyk@o2.pl
dietetyk@mkrukowska.pl

Obsługiwany rejonWarszawa
OddziałyWarszawa

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl