Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
MPS LAB Sp z o.o.Sp.k.

spółka mps-lab jest nowoczesnym i innowacyjnym producentem leków na receptę, wyrobów medycznych, preparatów otc oraz suplementów diety wspomagających zdrowie. prowadzimy aktywne działania w zakresie promocji i dystrybucji naszych produktów, a dzięki sieci

Witaj na stronie producenta sprawdzonych produktów medycznych. W ofercie leki na receptę, preparaty OTC, suplementy diety wspomagające prawidłową pracę organizmu. Stosujemy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania.

Witaj na stronie producenta sprawdzonych produktów medycznych. W ofercie leki na receptę, preparaty OTC, suplementy diety wspomagające prawidłową pracę organizmu. Stosujemy innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Wszystkich Państwa, zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu. Formularz dostępny na stronie.

Usługi i produkty:
Spółka MPS-Lab jest nowoczesnym i innowacyjnym producentem leków na receptę, wyrobów medycznych, preparatów OTC oraz suplementów diety wspomagających zdrowie. Prowadzimy aktywne działania w zakresie promocji i dystrybucji naszych produktów, a dzięki sieci przedstawicieli medycznych skutecznie edukujemy rynek i wspomagamy sprzedaż.

Adres siedzibyTymbark
Miejscowość Tymbark 438
34-650 Tymbark
Telefony stacjonarneTel.: (57) 099 51 04

Serwisy internetowewww.mpslab.com.pl
Poczta e-mailrecepcja@mpslab.com.pl

Obsługiwany rejonTymbark
OddziałyTymbark

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl