Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Psycholog Dziecięcy Agata Brzezińska

poradnia psychologiczna dla dzieci wrocław

Gabinet Psychologiczny Agaty Brzezińskiej specjalizuje się we wszechstronnej pomocy psychologicznej dla dzieci.

Potrzebujesz odpowiedniej pomocy psychologicznej dla pociechy w mieście Wrocław? Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu psychoterapii dla dzieci kierowanego przez kompetentną panią psycholog Agatę Brzezińską. Terapia pociech prowadzona jest między innymi w zakresie wybuchowych zachowań, kłopotów emocjonalnych, zbyt dużej potrzeby ruchu bądź trudności w koncentracji.

Zdiagnozowanie oraz leczenie ADHD polega na zastosowaniu specjalistycznych metod dobranych do dzieci. Na konsultację zapraszamy również opiekunów tych dzieci, które maja trudności adaptacyjne, złe sny, problemy z zasypianiem czy każdego typu lęki.

Tylko wykwalifikowany psycholog może dobrze poprowadzić leczenie pociechy, które da szybkie i widoczne efekty. Psycholog dziecięcy oferuje nie tylko pomoc, ale jest przede wszystkim ogromnym wsparciem dla pacjenta. Gabinet został przygotowany dla potrzeb dzieci, dzięki temu pociechy czują się w nim komfortowo, co jest wyjątkowo znaczące dla sukcesu psychoterapii. Na pierwszą konsultację można umówić się przez telefon czy też poprzez specjalny formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Celem pierwszej konsultacji jest poznanie dziecka, jego rodziców oraz ustalenie problemu.

Po zdiagnozowaniu zalecane jest skuteczne leczenie z zastosowaniem konkretnego rodzaju terapii. Proponowane rodzaje leczenia to między innymi terapia metodą EEG bądź ruchu rozwijającego, jak też klasyczna terapia psychologiczna. Więcej wiedzy można uzyskać kontaktując się telefonicznie.

Adres siedzibyWrocław
ul. Poranna 41/3
53-026
Telefony komórkowe792010815

Serwisy internetowewww.agatabrzezinska.pl/
Poczta e-mailabrzezinska.psycholog@gmail.com

Obsługiwany rejonOława, Oleśnica, Trzebnica, Kąty Wrocławskie, Wrocław
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl