Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Blask Uśmiechu

blask uśmiechu

Gabinet dentystyczny prowadzimy wiele lat. Przez ten czas dążymy do wzrostu komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasz zespół nieustająco podnosi doświadczenie poprzez szkolenia, kursy, sympozja.

Gabinet stomatologiczny prowadzimy przez wiele lat. Przez ten czas zmierzamy do wzmocnienia komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa wciąż podnosi wiedzę przez szkolenia, sympozja, kursy. Mamy świadomość tego, że zwiększanie już zdobytej wiedzy jest niezbędne do prawidłowej pracy z pacjentem, korzystania ze wszystkich udoskonaleń technicznych jak i nowinek w naszej branży.

Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, sprzęt jak i materiały. W skład zespołu wchodzą: lekarze stomatolodzy, dyplomowane higienistki stomatologiczne, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od samego początku działalności stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to cenny czas naszych klientów.

Super, jeśli możecie Państwo przybyć do nas 10 minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Klientów przybywających do nas po raz pierwszy prosimy o przyniesienie ze sobą świeżego zdjęcia przeglądowego buzi - w razie potrzeb służymy informacją gdzie tego rodzaju zdjęcia można na miejscu wykonać. Dla najmłodszych zalecamy usługi higienistki stomatologicznej, która wskaże opiekunom jak poprawić dietę dziecka, aby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze.

Higienistka odpowie na pytanie: jak ustrzec dziecko przed próchnicą butelkową, jaką pastę wybrać, od kiedy maluch powinien zacząć sam szczotkować ząbki, czy wyrzynanie zębów mlecznych zawsze boli? Higienistka nauczy też rodziców prawidłowego mycia ząbków u najmłodszych. Ponad to sprawdzi za pomocą specjalnych preparatów efektywność mycia zębów – a to jest często występujący problem z zauważeniem początkowych oznak próchnicy.

Adres siedzibyBydgoszcz
T. B. Żeleńskiego 2/1
85-858
Telefony komórkowe505 254 534

Serwisy internetoweblaskusmiechu.pl

Obsługiwany rejonBydgoszcz, Inowrocław, Toruń, Świecie
OddziałyBydgoszcz

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl