Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Medisport

medisport.lublin.pl/

Medisport to nowoczesne Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe. Jesteśmy placówką medyczną, która oferuje szereg usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Medisport jest nowoczesną placówką medyczną. Świadczymy usługi z zakresu medycyny i rehabilitacji. Zakres wykonywanych czynności zależy od indywidualnego stanu zdrowia każdego pacjenta.

Medisport jest miejscem, w którym pacjenci odnajdą różnorodne zabiegi medyczne i rehabilitacyjne. Mamy szeroką ofertę świadczeń, które dopasowujemy dla każdego indywidualnie. Dbamy o to, aby przeprowadzane przez nas czynności były naprawdę skuteczne i odpowiednio dobrane do schorzenia, z którym pacjent się do nas zgłasza.

Zakres naszych usług obejmuje między innymi rehabilitację ortopedyczną i neurologiczną dla dzieci i dorosłych. Współpracujemy z klubami sportowymi oraz osobami indywidualnie uprawiającymi sport. Pomagamy w kwestiach kompleksowego treningu funkcjonalnego, odnowy biologicznej oraz przygotowania motorycznego.

Medisport oferuje usługi specjalistycznych poradni lekarskich: ortopedycznej, neurologicznej, rehabilitacji medycznej, chirurgii ogólnej oraz medycyny sportowej. Przeprowadzamy specjalistyczne badania USG narządu ruchu, tkanek miękkich, jamy brzusznej, tarczycy, a także żył oraz tętnic.

http://medisport.lublin.pl/

Adres siedzibyLublin
UL. ŁABĘDZIA 4
20-335
Telefony stacjonarne+48815244302
Telefony komórkowe+48887112111

Serwisy internetowemedisport.lublin.pl/
Poczta e-mailrejestracja@medisport.lublin.pl

Obsługiwany rejonLublin
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl