Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
GLOBAL ELITE CAR ZOFIA SŁUPECKA

wypożyczalnia samochodów luksusowych warszawa

Na terenie Warszawy funkcjonuje jedna z bardziej popularnych wypożyczalni aut z tamtego regionu, czyli Global Elite Car.

Na terenie Warszawy funkcjonuje jedna z bardziej popularnych wypożyczalni aut z tamtego regionu, czyli Global Elite Car. Tym, co najbardziej wyróżnia tę właśnie wypożyczalnię pośród innych, to jej propozycja. Rzecz jasna zapomnieć nie można o najwyższej jakości świadczonych usług, lecz to właśnie oferowane samochody przyciągają klientelę. Firma zdecydowała się postawić na auta luksusowe i sportowe. Dlatego też w cenniku dominują różne wersje Mercedesów, BMW czy Audi, o renomie tych firm nie trzeba z pewnością nikogo przekonywać. Dla wielbicieli jazdy na dwóch kółkach Global Elite Car także ma ciekawą ofertę, w postaci kilku modeli szybkich motocykli. No i oczywiście nie można zapomnieć o bolidach sportowych - takie marki jak Maserati, Ferrari czy Porsche są obiektem westchnień wielu lubiących motoryzację panów. Potężny silnik, wbijające w fotel przyspieszenie i wspaniały wygląd to jedynie kilka cech takich aut.


Co ważne, wszystkie te samochody dostępne dla wszystkich klientów, każdy może przejechać się jednym z nich. Global Elite Car stara się jak najbardziej wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wypożyczających, z tego też powodu do minimum ograniczono wszelkie formalności. Równocześnie wszystkie auta mają pełne ubezpieczenie, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo w czasie jazdy i chroni przed różnymi zdarzeniami. Wśród kierowców popularne są dwie odmiany wypożyczenia. Pierwsza z nich to krótkoterminowy wynajem, sprawdzający się świetnie w sytuacji, kiedy komuś jest potrzebny samochód na kilka dni. Wakacyjny wyjazd, delegacja czy nawet usterka własnego auta - firma Global Elite Car na pewno w tym pomoże. Daje również możliwość wypożyczenia na dużo większy okres czasu, nawet na trzy lata, z tego typu propozycji chętnie bedą korzystać głównie przedsiębiorcy, ale dostępna ona też będzie dla indywidualnych klientów.

Adres siedzibyWarszawa
Banderii 4 / U13
globalelitecar@pagelist.pl
Telefony komórkowe0 530 774 774

Serwisy internetoweglobalelitecar.pl/
Poczta e-mailbiuro@globalelitecar.pl

Obsługiwany rejonWarszawa
OddziałyWarszawa

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl