Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Heli Polska

heli polska

Oferta Heli Polska to popularne sprzęty do transportu magazynowego. Spalinowe oraz elektryczne wózki widłowe to idealny wybór dla tych którzy cenią niezawodność i wydajność.

Heli Polska to jedyny w naszym kraju dostawca wyrobów producenta Heli. Wytwarzane w Chinach wózki widłowe spalinowe i elektryczne to maszyny cenione w sektorze przez wzgląd ich jakość i wytrzymałość przy małym wykorzystaniu energii.
Jako dostawca wyposażenia transportowego jesteśmy aktywni w sektorze od 1988 roku. Zważając na zapotrzebowanie kontrahentów zapewniamy dobre ceny oraz elastyczny tryb zakupu. Naszym atutem jest minimalny okres realizacji i pełne usługi doradztwa dla kupującego.
Od początku działalności w sektorze logistyki magazynowej marka Heli Polska stawia na rzetelne wykonanie i funkcjonalne technologie. Każdy proponowany w ofercie sprzęt, zarówno wózek platformowy elektryczny jak i czołowy otrzymał niezbędne patenty i gwarantuje wygodę użytkowania. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wózki widłowe marki Heli są funkcjonalne i wydajne.
Obok dystrybucji zapewniamy pełne szkolenie i serwis gwarancyjny. Nasi eksperci służą wsparciem w przedmiocie zakupu idealnego urządzenia. Wieloletnie doświadczenie rzutuje na na wysoki poziom naszych usług i zadowolenie nabywców. W zależności od oczekiwań i portfela jesteśmy w stanie zaproponować najlepszy wózek widłowy elektryczny albo spalinowy.
Firma Heli to producent wózków widłowych który w naszym kraju pozyskał dobre oceny również spośród znanych kontrahentów. Przedsiębiorstwa z sektora chemii czy innych gałęzi przemysłu rekomendują wdrożone standardy i sprawdzoną jakość. Długofalowa współpraca to również efekt eksperckiej obsługi.
Katalog wózków widłowych dopełnia ciągnik elektryczny, który może mieć użycie przy transporcie przyczep. To niezastąpione w dowolnej aktywności transportowej urządzenie ułatwia pracę w różnych trybach, przez podpięcie jednej lub kilku jednostek ładunkowych. Świetnie kooperuje z takimi elementami jak palety czy zbiorniki.
Równolegle do popularnych produktów dla logistyki magazynowej dostarczamy wózki widłowe specjalne oraz czołowe przeznaczone do zastosowania w tych miejscach gdzie pojawia się niebezpieczeństwo wybuchu gazów i mgieł. Specjalnie zmodyfikowane wózki spełniają wymagania Dyrektywy unijnej ATEX94/9/WE.

Adres siedzibyPyskowice (k. Gliwic)
Wielowiejska 53
44-120
Telefony stacjonarne324111213

Serwisy internetowewww.helipolska.pl
Poczta e-mailheli.polska@onet.pl

Obsługiwany rejonPyskowice (k. Gliwic)
OddziałyPyskowice (k. Gliwic)

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl