Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
EHC

prace na wysokości

EHC Kraków posiada flotę podnośników koszowych o różnych zasięgach, w tym podnośnik 45 metrowy. Usługa ich wypożyczenia jest dostępna w Małopolsce i województwach z nią graniczących.

EHC Kraków posiada flotę podnośników koszowych o różnych zasięgach, w tym podnośnik 45 metrowy. Usługa ich wypożyczenia jest dostępna w Małopolsce i województwach z nią graniczących. Wykonujemy prace dekarskie i odśnieżamy dachy. Instalujemy różnego rodzaju urządzenia i konstrukcje służące do umieszczania reklam na elewacjach. Montujemy systemy odstraszające ptaki (siatki z polietylenu, BirdSystem) i przeprowadzamy czynności wchodzące w zakres pielęgnacji drzew. Jako część naszej działalności prowadzimy pogotowie wysokościowe, które dyżuruje codziennie przez 24 godziny na dobę i zawsze jest w gotowości do przyjazdu niezależnie od okoliczności.

Szczycimy się zakończonymi sukcesem realizacjami dla, między innymi, firm Energo-System, Orlen, Warbud i Tauron, a także Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Hotelu Amadeus. Część z nich została udokumentowana na zdjęciach, które udostępniliśmy na naszej witrynie internetowej. Pomagamy w przygotowaniu imprez i stawianiu konstrukcji stalowych potrzebnych do koncertów i podobnych wydarzeń. Przeprowadzamy ekspertyzy techniczne słupów i rozbiórki kominów ceglanych. Podejmujemy się także innych, niewymienionych powyżej zadań, również bardzo niestandardowych.

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość wykonywanych usług i profesjonalizm. Każdym zleceniem jesteśmy zainteresowani w takim samym stopniu. Staramy się, aby na najwyższym poziomie stała u nas także obsługa klienta. Pracują u nas ludzie o najwyższych w branży umiejętnościach: konstruktorzy, dekarze, renowatorzy zabytków, a nawet alpiniści. Od zawsze zwracamy szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy. Posiadamy wykupione ubezpieczenie OC.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i skontaktowania się z naszym biurem w wybrany przez Państwa sposób: telefonicznie, mailowo lub przez Skype. Mogą mieć Państwo również ochotę sprawdzić nasze kanały w mediach społecznościowych - jesteśmy na facebooku i instagramie.

Adres siedzibyKraków
ul. L. Korbutowej 28
30-218 Kraków
Telefony stacjonarne+48 502 602 577

Serwisy internetowewww.ehc-krakow.pl
Poczta e-mailbiuro@ehc-krakow.pl

Obsługiwany rejonTarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl