Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Dawos

dawos

esteśmy firmą, która specjalnie dla Państwa wybrała najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu będą mogli Państwo skorzystać z oferty wynajmu sprzętu budowlanego lub maszyn ogrodniczych.

Dawos to firma, która specjalnie dla Państwa przygotowała najlepszej jakości sprzęt, dzięki któremu mogą Państwo skorzystać z oferty wynajmu sprzętu budowlanego a także maszyn ogrodniczych. Mamy świadomość, że nie zawsze wymagane jest kupno sprzętu, który oprócz wysokiej ceny wiąże się również ze sporymi kosztami utrzymania oraz potencjalnych napraw, a także przechowania. Z tego też względu wyszliśmy naprzeciwko potrzebom i otworzyliśmy profesjonalną wypożyczalnię sprzętu budowlanego, co powoduje że możecie Państwo wypożyczyć sprzęt na godziny lub dni i oddać go, kiedy już przestanie być potrzebny.  

W ofercie firmy znajduje się tylko sprzęt najwyższej jakości, który jest nowoczesny i posiadający szereg niezbędnych funkcji oraz udogodnień, co sprawia, że mogą Państwo cieszyć się wygodą oraz by wszystkie prace przebiegały szybko i efektywnie.

Oferujemy wynajem sprzętu budowlanego:

- młotowiertarki
- betoniarki
- przecinarki
- szlifierki
- wózki paletowe
- nagrzewnice
- taśmociąg budowlany
- osuszacze powietrza i wiele innych

Jeśli chodzi o wynajem maszyn ogrodniczych, nasza oferta

obejmuje:

- glebogryzarki
- zagęszczarki do gruntu
- wertykulatory
- aeratory
- walce
- kosiarki
- piły
- łupiarki do drewna i inne

Oferujemy Państwu również usługi minikoparką (Wacker Neuson lub TEREX). Do Państwa dyspozycji są nasi fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie usług minikoparką. Firma posiada tylko sprzęt najlepszej jakości, który jest bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, co powoduje, że mogą Państwo bez problemu pracować oraz wykonywać wszelkie niezbędne.

Nasza firma dba o jak najwyższą satysfakcję naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy bardzo korzystne ceny wynajęcia maszyn budowlanych oraz przeznaczonych do pracy w ogrodzie. Nasza wypożyczalnia maszyn budowlanych wyróżnia się na tle konkurencji głównie tym, że posiada najwyższej jakości sprzęt a także proponujemy rozsądne ceny, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Adres siedzibyGrodzisk Mazowiecki
Królewska 18
05-825
Telefony stacjonarne227340336

Serwisy internetowedawos.net.pl
Poczta e-maildawos@o2.pl

Obsługiwany rejonGrodzisk Mazowiecki
OddziałyGrodzisk Mazowiecki

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl