Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Projektowanie wnętrz Kraków Altro Studio

projektowanie wnętrz kraków - altro studio

Projektowanie wnętrz Kraków. Aranżacje wnętrz.
Projektujemy wnętrza w Krakowie i inynch miastach. Mamy doświadczenie w aranżacji wnętrz w Krakowie i nie tylko. http://altrostudio.com.pl

Projektowanie wnętrz Kraków. Aranżacja wnętrz Kraków.
Projektujemy wnętrza w Krakowie i inynch miastach. Mamy doświadczenie w aranżacji wnętrz w Krakowie i nie tylko. Umiemy projektować wnętrza z klasą aranżować wnętrza według indywidualnych potrzeb klientów. Polecamy sprawdzonych fachowców oraz współpracujemy ze sklepami z asortymentem wyposażenia wnętrz oferującymi zniżki dla naszych klientów.
Tworzymy zespół zajmujący się głównie projektowaniem budynków oraz projektowaniem wnętrz, ale też szeroko pojętym designem, grafiką i sztukami wizualnymi. Projektujemy nietuzinkowe nowoczesne wnętrza o alternatywnym charakterze. Ważny są dla nas detale i indywidualne podejście do klienta, ponieważ każde wnętrze powinno mieć swój niepowtarzalny charakter i klimat na który składa się wiele czynników. Podstawowym pytaniem na które należy odpowiedzieć to kto w tym wnętrzu, domu będzie mieszkał? Jakie są jego preferencje, styl życia, czym się zajmuje...kim jest? Staramy się zatem dopasować nasze pomysły do oczekiwań klienta. Dom jest jak pudełko składające się z drobnych elementów przeszłości i wspomnień oraz marzeń o idealnym miejscu do życia. Staramy się te elemety ułożyć w logiczną i pełną harmonii 'układankę' . Skupiamy się nie tylko na walorach estetycznych dbamy o ergonomię i funkcjonalność każdego szczegółu. Staramy się tworzyć projekty spójne i klarowne. Jednak naszą domeną jest świeże i niebanalne podejście do formy. Nasze biuro tworzą młodzi, ambitni ludzie nie tylko z branży architektonicznej. Współpracujemy również z doświadczonymi architektami i specjalistami branży budowlanej. Możemy róznież zaoferować pomoc w wyborze ekipy budowlanej i polecić sprawdzonych fachowców. Zajmujemy się również pisaniem artykułów do prasy fachowej, czasopism kierowanych do architektów, projektantów wnętrz, designerów oraz klientów.
http://altrostudio.com.pl/
kontakt: altrostudio@altrostudio.com.pl,
501073172

Adres siedzibyKraków
ul. Bonerowska 3
31-030 Kraków
Telefony komórkowe0 501 073 172

Serwisy internetowealtrostudio.com.pl/
Poczta e-mailaltrostudio@altrostudio.com.pl

Obsługiwany rejonKraków, Wieliczka, Myślenice, Katowice, Gliwice, Warszawa, Żywiec
OddziałyKraków

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl