Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Abram - Szlabany Automatyczne

abram - szlabany automatyczne

Ofertę naszej firmy kierujemy do ludzi, które mogą zainwestować w wysokiej jakości bramy garażowe wyposażone w zdalnie sterowany napęd.

Sprawnie działająca brama wjazdowa do mieszkania to nie jedynie gwarancja bezpieczeństwa, niemniej jednak także wygoda dla gospodarzy. Chcesz, żeby Twoja brama działała szybko i sprawnie? Jesteś zmęczony wysiadaniem z auta w celu otwarcia bramy za każdym razem kiedy wyjeżdżasz i kiedy wjeżdżasz na posesję? Chciałbyś, żeby proces ten rozpoczynany był jednym wciśnięciem pilota? Jest na to sposób – brama wyposażona w wysokiej klasy automatykę. Dobrze dobrany napęd oraz mechanizm sterujący zagwarantują bezproblemową obsługę bramy i właściwe jej działanie poprzez długie lata.
Nasza firma specjalizuje się również w szlabany, ogrodzenia przemysłowe, systemy parkingowe a także konserwacje bram wjazdowych.

Ofertę naszej firmy kierujemy do ludzi, które mogą zainwestować w wysokiej jakości bramy garażowe wyposażone w zdalnie sterowany napęd. A także szlabanami parkingowymi. Trudnimy się doborem odpowiedniego systemu, sprzedażą, montażem bramy oraz jej serwisem. Posiadamy także w spisie produktów/usług napędy do bram, siłowniki, szlabany ,a także piloty do sterowania. Jeżeli już zależy Ci na kupnie bezpiecznej, komfortowej, nowoczesnej bramy do posesji albo bramy garażowej, zaufaj naszej spółce, która znajdzie doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Adres siedzibyWarszawa
Jagiellońska 16a/3
03-719
Telefony komórkowe602 782 060

Serwisy internetowewww.abram.waw.pl
Poczta e-mailabram-bramy@o2.pl

Obsługiwany rejonWarszawa
OddziałyWarszawa

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl