Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Equishop

sklep jeździecki

Equishop jest największym sklepem jeździeckim w Polsce i jedynym przedstawicielem wielu uznanych w jeździeckim świecie marek. Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach oraz sklepu internetowego.Sklep jeździecki Equishop oferuje swoim klientom najwyższej klasy sprzęt jeździecki od najlepszych producentów. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem takich marek jak: Prestige Italia, Samshield, Veredus czy Kingsland.

Jesteśmy ekspertami w zakresie saddle fittingu (pasowania siodeł). Kupując siodło w Equishopie zawsze będziesz zadowolny z zakupu i unikniesz kontuzji swoich lub konia.

W naszym sklepie internetowym do dyspozycji klientów oddajemy funkcjonalne konfiguratory, dzięki czemu każdy może dopasować sprzęt do swoich wymagań.

Najnowsze kolekcje, ciekawe promocje i ogromny wybór towaru sprawia, że wizyta w Equishop to obowiązek każdego profesjonalnego jeźdźca.

Adres siedzibyKatowice
Aleja Korfantego 105
40-161
Telefony stacjonarne32 782 45 68

Serwisy internetowewww.equishop.com
Poczta e-mailkontakt@equi-shop.pl

Obsługiwany rejonKatowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Mikołów, Łaziska, Warszawa, Poznań, Łódź, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl