Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Xerolux

xerolux sylwia chorązka

Firma Xerolux zajmuje sie sprzedażą wielofunkcyjnych urządzęń biurowych renomowanych dostawców, takich, jak Canon, Konica Minolta, HP czy RICOH. Oferujemy wyłącznie sprawdzone modele o wielu pozytywnych opiniach i zapewniające najwyższą jakosć wydruku.

Firma Xerolux zajmuje się sprzedażą wielofunkcyjnych urządzeń biurowych najlepszych światowych producentów, takich, jak Hewlett-Packard, Konica Minolta, Canon czy RICOH. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i pozytywnie opiniowane przez użytkowników modele o zapewniające najwyższą jakosć wydruku.
Ponadto oferujemy serwis wyżej wymienionych urządzeń, za który odpowiada zespół fachowców, handel najwyższej jakości częściami zamiennymi wraz z materiałami eksploatacyjnymi, a także leasing urządzeń biurowych. Doświadczenie zbierane przez wiele w branży powoduje, że usługi naszej firmynasze usługi są idealnie dopasowane do wymagań każdego usługobiorcy. To samo doświadczenie pozwala nam na zawieranie umów wyjątkowo korzystnych dla klienta, tak pod względem ich warunków, jak i terminów oraz czasu trwania umowy.
Zadzwoń do nas, a doradzimy w sprawie doboru sprzętu dopasowanego do Twoich potrzeb, odpowiemy na każde pytanie dotyczące naszej działalności i przedstawimy atrakcyjną propozycję dopasowaną do Twojego budżetu.

Adres siedzibyMielec
ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
Telefony stacjonarne17 717 54 38 - biuro
Telefony komórkowe695 271 438 - biuro

Serwisy internetowexerolux.pl - strona główna
Poczta e-mailbiuro@xerolux.pl - biuro

Obsługiwany rejonMielec, Rzeszów, Tarnów, Kolbuszowa, Wojnicz, Lisia Góra, Zgłobice
OddziałyMielec

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl