Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
71STUDIO

usługi fotograficzne dla firm

Profesjonalne usługi fotograficzne dla firm. Fotofrafia biznesowe, reklamowa, wizerunkowa. Zdjęcia produktowe, kulinarne, architektury, fotografie mody.

Studio fotograficzne 71STUDIO, które swoją siedzibę ma na terenie Wrocławia to profesjonalna firma fotograficzna, która posiada niezwykle szeroki zakres działań. Tym sposobem z usług firmy mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, poszukującego profesjonalnego fotografa, a ponadto firmy, którym zależy na wysokiej jakości zdjęciach, które pomogą odsprzedać produkt bądź usługę.

Na usługi studia składa się w szczególności fotografia reklamowa, której rolą jest świetne zaprezentowanie firmy i usług bądź produktów. Fotografia reklamowa to usługa proponowana przedsiębiorstwom, które poszukują odpowiedniego partnera w interesach promocyjnych. 71Studio sprzedaje również usługi sesji fotograficznych architektury. Usługi te oferowane są deweloperom, którzy chcieliby w odpowiedni sposób przedstawić oferowane nieruchomości. Zdjęcia realizowane są zarazem jeśli chodzi o wnętrza obiektów, jak też ich wygląd od zewnątrz. Studio oferuje również usługi fotografii kucharskiej, modowej, wizerunkowej i wiele innych. Kompletna propozycja studia przedstawiona jest na stronie w sieci, na której znaleźć można portfolio fotograficzne.

Sesje realizowane w studiu to gwarancja doskonałej jakości usług. Studio jest zaopatrzone w innowacyjny sprzęt, a sam projekt wnętrz został dobrze przemyślany, tak by gwarantował wysoką jakość realizowanych zdjęć. Sesje na zewnątrz świadczone są zgodnie z wymaganiami zleceniodawców. Firma istnieje na rynku od 8 lat, przez ten czas zrealizowała setki zleceń, które świadczą o bardzo dużym doświadczeniu, koniecznym w tej branży.

Adres siedzibyWrocław
ul. Kościuszki 34/207
50-012 Wrocław
Telefony komórkowe609277199

Serwisy internetowewww.71studio.pl/
Poczta e-mailinfo@71studio.pl

Obsługiwany rejonOława, Oleśnica, Trzebnica, Kąty Wrocławskie, Wrocław
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl