Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Już przeszło 24 lata nasza agencja reklamowa działa na rynku i ma bardzo wielką grupę zadowolonych klientów, którzy niejednokrotnie wielokrotnie korzystała z naszych usług.

W agencji Letras staramy się o to, aby takie usługi jak tworzenie i pozycjonowanie stron / sklepów internetowych, ale również hosting, reklama zewnętrzna, gadżety reklamowe, cechowały się w naszym wykonaniu bardzo dobrym poziomem. Możemy zaproponować również Państwu usługi drukarskie - zresztą cała oferta naszej agencji reklamowej widnieje na stronie internetowej.

Produkty/Usługi:
Strony internetowe
Strony internetowe to podstawowa skutecznego marketingu, wizytówka firmy i narzędzie pracy. Nasza firma ma duże doświadczenie w tworzeniu reklam, serwisów i sklepów internetowych, świadczymy też usługi zakupu domeny, administracji, hostingu oraz pozycjonowania stron.

Reklamy zewnętrzne
Reklama którą dobrze widać to klucz do sukcesu. Oferujemy billboardy, reklamy planszowe, szyldy, wywieszki, banery i flagi, reklamy świetlne, litery przestrzenne, reklamy samochodowe i inne, a także wynajem powierzchni reklamowych w atrakcyjnych lokalizacjach i usługi montażowe.

Drukarnia
Specjalizujemy się w druku offsetowym, ale w zależności od potrzeb możemy zaproponować także druk cyfrowy, wielkoformatowy, bębnowy oraz sitodruk. Oferujemy wizytówki, ulotki, kalendarze, plakaty, papier firmowy, foldery, katalogi, bloczki notatnikowe, teczki firmowe i inne materiały biurowe.

Fotografia reklamowa
Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu fotografii produktowej, biznesowej, architektury oraz innej. Współpracujemy z doświadczonymi modelkami, wizażystkami i stylistkami, dysponujemy studiem fotograficznym. Zajmujemy się również tworzeniem klipów reklamowych.

Adres siedzibyKartuzy
ul. Gdańska 34
83-300 Kartuzy
Telefony komórkowe0 501 026 013

Serwisy internetowewww.letras.pl
Poczta e-mailletras@letras.pl

Obsługiwany rejonKartuzy
OddziałyKartuzy

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl