Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Agencja Royal Brand PR

public relations :: agencja royal brand pr

Agencja Royal Brand PR powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym budowaniu świadomości marek naszych klientów. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży skutecznie dbamy o wizerunek firm.

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych strategii public relations dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wychodząc naprzeciw trendom rynkowym odpowiednio dobieramy narzędzia, które pozwalają zbudować wiarygodność i pożądany wizerunek naszych klientów.

Dbamy, by działania public relations pozwoliły Państwu odpowiednio zaistnieć w środowisku klientów oraz przyniosły wymierne efekty w kontaktach biznesowych.

Działania z zakresu public relations, doskonale znane czołowym przedstawicielom marek na świecie, cieszą się coraz większym zainteresowaniem również wśród polskich przedsiębiorców. Również organizacje pozarządowe, instytucje kulturalne czy pojedynczy odbiorcy, chcący kreować swój wizerunek coraz częściej sięgają po narzędzia public relations. Proponujemy Państwu szereg narzędzi, wchodzących w skład kompleksowych strategii PR. W zależności od potrzeb swoich klientów dobieramy poszczególne z nich od kontaktów z mediami, komunikacji wewnętrznej firmy po wizerunek w Internecie czy kreację wydarzeń specjalnych. W ten sposób pomagamy Państwu - Naszym klientom skutecznie komunikować się z całym środowiskiem firmy czy branży.

Adres siedzibyWrocław
ul. Podwale 62A
50-010, Wrocław
Telefony stacjonarne71 341 82 75 - biuro, fax

Serwisy internetowewww.royalbrand.pl
Poczta e-mailbiuro@royalbrand.pl

Obsługiwany rejonWarszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Kraków
OddziałyWrocław

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl