Centrum Firm Lokalnych - Internetowa Baza Firm
Szukana firma, usługa, produkt
Miejscowość (opcjonalnie)
Strona główna
Best Image

best image

Agencja Public Relations BEST image PR, mająca siedzibę w Poznaniu, działa od 1998 roku. W tym czasie mieliśmy i mamy nadal zaszczyt wspierać naszymi usługami działalność wielu znaczących firm o lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim zasięgu działania.

BEST image PR działa punktowo, nie masowo; koncentruje uwagę na wybranych zleceniach; nie dewaluuje wiedzy i doświadczenia łapiąc się wszystkiego i za wszelką cenę.

Public Relations to bardzo pojemne słowo. Często świadczone przez naszą agencję usługi są wcielane w ogólniejszy plan marketingowy, uzupełniają go i sprawiają pełniejszym. Nierzadko dzieje się tak, że agencja wykonuje działania wcześniej nie zaplanowane. Przez te kilka lat wzbogaciliśmy się w istotną zaletę elastyczności, umiejętności wkomponowania działań PR w stawiane oczekiwania.

Podstawą działania pionu Public Relations jest rzetelne i systematyczne informowanie otoczenia (społeczeństwa, klientów, kontrahentów) za pośrednictwem mediów (choć nie tylko) o produktach, działalności i zamierzeniach Klienta. Od lat staramy się edukować przedsiębiorców, że PR to nie oznaka kaprysu, fanaberii lub chwilowej mody, w dodatku kosztownej i nie przynoszącej zysku.

Systematycznie powtarzamy, że PR to i n f o r m a c j a, a nie reklama. Jeśli właściciel firmy chce, by w prasie znalazł się tekst rodem z folderu, zawsze proponujemy wykupienie powierzchni reklamowej, bo tylko to daje gwarancję, że ukaże się słowo w słowo to, czego sobie życzy. Druga strona medalu to wiarygodność przekazu - w przypadku rzetelnej informacji dziennikarskiej jest ona wielokrotnie wyższa, niż treść reklamy.

Namawiamy także do cierpliwości i konsekwencji. Wizerunek marki, podobnie jak Kraków, nie od razu zbudowano. Ważne są działania długofalowe, choć z jasno zaznaczonym celem i perspektywą jego osiągnięcia. Dzięki temu przekonujemy się, że dobry, przyjazny otoczeniu wizerunek produktu jest nie do przecenienia. To on decyduje - choć najczęściej nie wprost - o sukcesie. Niemniej pragniemy dodać, że efekty działań PR widać stosunkowo szybko, mówiąc wprost już po kilku tygodniach realizacji takich działań.

info@bestimage.poznan.pl

http://www.bestimage.poznan.pl

Adres siedzibyPoznań
Słowackiego 13
60-822 Poznań
Telefony stacjonarne61 662 75 03 - tel, fax

Serwisy internetowewww.bestimage.poznan.pl - strona główna
Poczta e-mailinfo@bestimage.poznan.pl - biuro

Obsługiwany rejoncała Polska
OddziałyBrak danych

Kategoria:
Strefa użytkownika
Użytkownik:
Hasło:
Załóż konto
Strony informacyjne
Reklama

CFL - Katalog i Baza Firm Lokalnych

Copyright ©2008

CENTRUM FIRM LOKALNYCH - BAZA FIRM
Wiewiórczyn, ul. Rzemieślni­ków 1, 98-100 Łask­
tel.kom. 0 887 325 572
e-mail: kontakt@centrumfirmlokalnych.pl
www.centrumfirmlokalnych.pl / www.firmylokalne.pl